Kotłowo świętowało

Duża dawka pozytywnej energii oraz profesjonalne porady od najlepszych –  to przepis na sukces centrum ogrodniczego Torseed w Kotłowie, które w miniony weekend obchodziło 10-lecie istnienia

W pierwszy kwietniowy weekend w centrum ogrodniczym Torseed w Kotłowie odbył się jeden z trzech zaplanowanych w placówkach firmy kiermaszy. Spotkanie połączone z 10-leciem działalności centrum z udziałem redaktora Witolda Czuksanowa oraz wielu wiodących dostawców branży ogrodniczej było doskonale zorganizowane. Klienci tłumnie odwiedzali placówkę, mogli skorzystać nie tylko z profesjonalnych porad gościa specjalnego, ale i posłuchać szczegółowych informacji na temat oferowanego asortymentu od producentów. Doradzali przedstawiciele firm: Bros, COMPO, EkoDarPol, Globol, Grupa INCO z marką Florovit, Kwazar, Kronen, Sumin, Scotts z marką Substral  i VACO. 

 

– Placówka w Kotłowie rozwija się doskonale, ma już swoje miejsce na lokalnym rynku i rok do roku notuje wzrosty w sprzedaży. Spotkania z klientami są niezwykle potrzebne, aby dowiedzieć się, jakie mają oczekiwania i poznać ich bliżej – mówi Wanda Michalska-Groeger, kierownik Działu Zaopatrzenia i Zbytu.

 

Kolejny event odbędzie się w Wierzchowiskach k. Lublina 9-10 maja. – Na ostatni kiermasz zapraszamy w dniach 17-18 maja do Torunia, również z udziałem dostawców, Witolda Czuksanowa oraz Radia Gra, które zorganizuje studio „na żywo” w naszym centrum – mówi Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu Torseed. Dodatkowo 18 maja w Toruniu odbędzie się spotkanie z cyklu „Polska w kwiatach”. Akcja ma na celu popularyzację ukwiecania publicznych terenów zieleni oraz miejskich balkonów i kwietników. –  Planujemy pięć takich  spotkań w różnych częściach Polski, a do współpracy w nich zachęcamy samorządy i mieszkańców. Głównym punktem zabawy jest spotkanie z mieszkańcami i władzami na miejskim pikniku,  w wybranym miejscu, w którym wszyscy będziemy sadzili kwiaty – dodaje Jacek Syrocki.
 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: