„KREATOR Garden Trendów” dla Vilmorin Garden

 Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią w firmie Vilmorin Garden odebrała z rąk Karoliny Kałdońskiej, dyrektor zarządzającej miesięcznika „Biznes Ogrodniczy” prestiżowe wyróżnienie „KREATORA Garden Trendów”, przyznane przez magazyn „Garden&Trends” za serię nasion Beauty & Spa

 
Seria nasion Beauty & Spa, zawierająca zestawy ziół do kąpieli, na piękną cerę, zgrabną figurę oraz wzmacniających włosy została wyróżniona „KREATOREM Garden Trendów”. Firma Vilmorin Garden, kreująca trendy na rynku nasiennym, została doceniona za nowatorski sposób zainteresowania konsumenta mieszankami nasion ziół w oparciu o koncepcję SPA. 
 
„KREATOR Garden Trendów” to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów kształtujących ogrodnicze trendy, które trafiło do producentów i dystrybutorów wpływających na rozwój branży ogrodniczej. Docenione zostały produkty i działania, które zmieniają rynek, kreują potrzeby konsumentów oraz są przykładem długofalowego myślenia o rozwoju zielonego biznesu. Zdobywcy prestiżowych „KREATORÓW Garden Trendów” wyróżniają się na rynku z wielu powodów. Łączy ich jedno – najwyższa jakość produktów i innowacyjność. Godło „KREATORA Garden Trendów” jest znakiem jakości, wyróżniającym unikatowe produkty.
 
Kolejna edycja „KREATORÓW Garden Trendów” już za rok!
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: