KREATORY GardenTrendów 2016

 Już tylko 4 dni dzielą nas od uroczystej ceremonii wręczenia statuetek KREATORÓW GardenTrendów 2016 , która  odbędzie się 1 września podczas Wystawy ,,Zieleń to życie”

 

 

W tym roku redakcja magazynu „Garden & Trends” już po raz siódmy przyznała KREATORY GardenTrendów 2016, nagrody dla wyjątkowych produktów, które kształtują ogrodnicze trendy i są gwarancją najwyższej jakości oraz oryginalnego designu.  „KREATOR Garden Trendów 2016” to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów zmieniających rynek i kreujących potrzeby konsumentów. Podczas Wystawy ,,Zieleń to życie” – 1 września o godz. 13.00 na scenie głównej odbędzie się  uroczyste wręczenie „KREATORÓW Garden Trendów 2016”. Produkty wyróżnione tym prestiżowym znakiem będą intensywnie promowane na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.  
 

 

Laureaci tegorocznej jesiennej edycji:

 

Belldeco za Florencja bawełniane kule świecące

 

NAC  za  odnowienie dobrze znanej marki URSUS

 

Gospodarstwo Specjalistyczne PANEK za serię kompaktowych warzyw i owoców Twoja Plantacja

 

BROS za Biopon pałeczki nawozowe XXL

 

Szkółka Roślin Ozdobnych Clematisy M.K.J Wędrowscy za linię egzotycznych pnączy o jadalnych owocach

 

Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Krzysztof Kubiczek za wkład w promocję polskich odmian Liliowców

 

FOSFAN za  MagSul – granulowany siarczan magnezu

 

Szkółki Żbikowskie za promocję odmian bambusów w Polsce

 

Stiga za system akumulatorowy Voltage 80V

 

Microlife za Linię produktów BioPlus

 

ACM Agrocentrum za Automatyczny Słoneczny System Nawadniający

 

Flora za Ziemię uniwersalną rok bez nawożenia

 

Pawłowski za Profesjonalny Szpadel Drenarski – zaprojektowany z myślą o szkółkarstwie

 

 

Wszystkim nagrodzonym bardzo serdecznie gratulujemy!

 

 

Przegląd produktów, nowości, informacje i kontakty to główne powody wizyty na targach „Zieleń to Życie”. Tegorocznej 24. odsłonie Wystawy patronują „Biznes Ogrodniczy” oraz magazyny „Garden & Trends” i „SlowLife”. Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE, odbędzie się w dniach 1-3 września w Warszawie w EXPO XXI. Na wystawę przyciąga także atrakcyjny program branżowy, a w nim m.in.: „Filary rozwoju firmy i zarządzanie personelem w placówce handlowej” (Navigtor w partnerstwie z Vilmorin Garden); zagadnienia związane z szybko zmieniającym się podejściem do klienta przybliży Jarosław Olewicz, wydawca „Biznesu Ogrodniczego” w prezentacji  ,,Skuteczny marketing – czyli jaki? Prosument – nowoczesny konsument XXI wieku”. – W programie także: prawna ochrona odmian – dla producentów i handlowców, zarządzanie dostawami i materiałem roślinnym w centrum ogrodniczym oraz tematy dotyczące praktycznych aspektów produkcji szkółkarskiej. Zobaczymy również pokazy florystyczne – w czwartek, piątek dla profesjonalistów. W sobotę prezentacje dla architektów krajobrazu oraz bogaty program dla szerszego grona odwiedzających – mówi Agnieszka Żukowska, organizator wystawy. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: