Vitrel tuż tuż…

Przed nami 3 dni z decorem! Już wkrótce od 21 – 23 września odbędzie się jesienna edycja targów Vitrel w Zakopanem pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”

 

To impreza wyłącznie dla profesjonalistów, w której weźmie udział aż 160 wystawców. Atut targów to nie tylko duża liczba wystawców. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi Vitrel daje także szansę na nawiązanie mniej formalnych kontaktów w kuluarach, które często przeradzają się w owocne relacje handlowe. Targi odbywają się bowiem w hotelu Mercure-Kasprowy w Zakopanem, w którym zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe. Formuła wydłużonej o jeden dzień imprezy bardzo się sprawdziła w zeszłym roku – klienci mieli więcej czasu na zapoznanie się z ofertą dostawców, dlatego w tym roku będzie kontynuowana. Podczas targów zaprezentowany zostanie zróżnicowany wybór produktów w 4 podstawowych grupach tematycznych: kreacja stołu, wyposażenie kuchni, dekoracje wnętrz, tarasów i ogrodów oraz upominki i pamiątki. – Wszystkie segmenty rozwijają się dynamicznie i porównywalnie, ale już od kilku edycji największy udział mają wystawcy artykułów dekoracyjnych, upominków i prezentów – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizatorka targów.

Vitrel będzie doskonałą okazją do zapoznania się z najnowszymi trendami w kategorii decor prezentowanymi przez polskich i zagranicznych wystawców, zwłaszcza tuż przed zbliżającym się Bożym Narodzeniem.

 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: