KREATORY GardenTrendów 2018 –  pierwsi laureaci

Już tylko 10 dni zostało do ogłoszenia zwycięzców  jubileuszowej 10 edycji Kreatorów GardenTrendów! Znamy już pierwszych laureatów!

Uroczyste wręczenie statuetek KREATORÓW GardenTrendów odbędzie się

23 marca podczas gali wieczornej w czasie Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Green Days – Międzynarodowych Dni Zieleni w Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie.

Znamy już pierwszych laureatów!:

– Seria microgreens  firmy PlantiCo

– Seria antyoksydanty firmy KHNO Polan

– Nowa seria nawozów Fructus  firmy Fosfan

– Deszczówka  firmy Bros

Aby wziąć udział w konkursie należy do 15 lutego br. przesłać na adres

redakcja@gardentrends.pl zgłoszenie produktu zawierające nazwę producenta, zdjęcie produktu w jakości do druku oraz jego opis o objętości nie większej niż 500 znaków ze spacjami.

Z okazji jubileuszu wyróżnień magazynu ,,Garden&Trends” po raz pierwszy zostaną przyznane KREATORY SPECJALNE – spośród  najciekawszych produktów prezentowanych na targach Green Days wyłonimy te o największym potencjale marketingowym i handlowym, które są przykładem kreatywnego podejścia do oczekiwań i potrzeb konsumentów.

Laureatów wybierze redakcja magazynu „Garden&Trends”, biorąc pod uwagę takie kryteria, jak innowacyjność, jakość wykonania, design, unikatowość produktu na rynku oraz kreatywność w przygotowaniu komunikacji marketingowej.

Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu KREATORÓW GardenTrendów

powinny precyzyjnie odpowiadać na oczekiwania nowoczesnego konsumenta oraz kreować jego potrzeby, przyczyniając się do rozwoju całej kategorii produktów ogrodniczych.

Wszyscy laureaci konkursu, obok prezentacji produktów na łamach wiosennego wydania magazynu „Garden&Trends”, otrzymają także pakiet promocyjny uwzględniający kampanię w mediach społecznościowych oraz na łamach miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”. Będą także upoważnieni do wykorzystywania logotypu KREATORÓW GardenTrendów w swoich materiałach promocyjnych.

Warunkiem przyznania KREATORA GardenTrendów jest umieszczenie logotypu nagrody na reklamie przedstawiającej wyróżniony produkt w marcowym wydaniu magazynu „Garden&Trends”.

Wyjątkowe wydanie ,,Garden&Trends” prezentujące laureatów KREATORÓW GardenTrendów już niedługo na rynku!

REKLAMA
Targi Zieleń to życie