Kronen Cup w najbliższą sobotę

Drugi lokalny turniej Kronen Cup w Wojniczu już 7 grudnia br. o godzinie 9:00. Zmierzą się zespoły z południowo – wschodniej Polski

Już w najbliższą sobotę 7 grudnia br. o godzinie 9:00 rozpocznie się drugi lokalny turniej halowej piłki nożnej Kronen Cup 2013, organizowany przez firmę Lasland, właściciela marki Kronen. „Biznes Ogrodniczy” jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Na polu walki staną zespoły z południowo – wschodniej Polski:
– drużyna ZZOiR “Wia-Lan” sp.j ul. Hodowlana 9, 33-100 Tarnów
– drużyna Centrum Rolniczo – Ogrodnicze Mariusz Zając i Maciej Zając Sp. J.
– drużyna  „Planta” ul. Ks. Prymasa Kardynała Stefana Wyszyńskiego 16A
33-100 Tarnów

Mecze zostaną rozegrane na hali sportowej  przy Zespole Szkół Licealnych i Technicznych w Wojniczu.


Przypominamy, że zwycięzcą pierwszego meczu zostały  „Torpedy Złotowskie”
, reprezentujące firmę PHUP „ROLNAX” Andrzej Juszczak ze Złotowa.

Drużyna, która zajmie I miejsce w turnieju finałowym, wygra dwudniowy wyjazd dla ośmiu osób (siedmiu zawodników + kierownik) i otrzyma bilety na mecz w strefie VIP Borussii Dortmund, który odbędzie się 15 lutego przyszłego roku. Drużyna, która zajmie II miejsce w turnieju finałowym, otrzyma pamiątkowe, oryginalne koszulki meczowe Borussii Dortmund. Drużyna, która zajmie III miejsce w turnieju finałowym, otrzyma pamiątkowe stroje sportowe. Obok Lasland sponsorem turnieju jest szwajcarska firma Hauert. Nawozy linii Progress zasilają murawy wielu europejskich stadionów, w tym Borussii Dortmund, która jest oficjalnym partnerem tego produktu.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: