Lasland – krok do przodu

Już wkrótce, 3 września odbędzie się doroczne  „Spotkanie Borówkowe 2015” w siedzibie firmy Lasland. Zaproszeni goście m.in. zobaczą fabrykę i torfowiska w Grądach, gdzie obecnie trwa budowa nowej hali produkcyjnej

Lasland sp. z o.o. buduje fabrykę, w której staną nowe innowacyjne linie produkcyjne podłoży i komponentów. Odbiór przewidziany jest na początek jesieni. – Na zmianach skorzystają przede wszystkim nasi partnerzy, którzy mogą zawsze liczyć na naszą pomoc w doborze asortymentu, ale i na wysoką jakość obsługi oraz spełnianie potrzeb konsumentów. O wszystkich szczegółach  poinformujemy na początku sezonu 2016 , w katalogu na sezon 2015/16 znajdzie się wiele nowych, ciekawych produktów – mówi Jarosław Sieciński, kierownik sprzedaży krajowej Lasland.
 Warto dodać, że już wkrótce, 3 września odbędzie się doroczne  „Spotkanie Borówkowe 2015”, podczas którego na uczestników czeka szereg atrakcji i możliwość porozmawiania z przedstawicielami firmy. Klienci będą mieli wyjątkową okazję do zwiedzenia torfowiska w Grądach, zobaczenia zbiorów z tego sezonu i zapoznania się z technologiami wydobycia torfu, zobaczenia fabryki podłoży torfowych oraz ekologicznej plantacji borówki amerykańskiej.  Ponadto uczestnicy spotkania zostaną zapoznani z najnowszymi rozwiązaniami technologicznymi w branży torfowej i zobaczą nową inwestycję. Przedstawiciele firmy zaproszą gości na specjalnie przygotowaną prelekcję na temat asortymentu oferowanego pod markami Kronen, Natura oraz Torf.
 
– Nowa inwestycja firmy Lasland jest dowodem intensywnego rozwoju przedsiębiorstwa. Firma w sposób ciągły pracuje nad udoskonalaniem obecnych pozycji asortymentowych i zaproponowaniem nowości i dba o aktywny kontakt z klientami, co w dobie dużej konkurencji jest niezwykle istotne – podsumowuje Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzająca „Biznesu Ogrodniczego”, która odwiedziła siedzibę firmy.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: