Belldeco wyznacza DecoTrendy

Korytko proste Wenecja,  dostępne w firmie Belldeco zostało nagrodzone tegorocznym Kreatorem DecoTrendów. Wyróżnienie odebrała Agnieszka Kowalska, właścicielka firmy

Wyróżnione  korytko proste Wenecja to wyjątkowy element dekoracyjny dostępny w ofercie marki Belldeco wykonany z żywicy epoksydowej. To doskonała ozdoba tarasu, werandy oraz wnętrz. Korytko proste Wenecja wyróżnia  prosta klasyczna forma oraz biały kolor, postarzany, rdzewiony na krawędziach. Produkt jest dostępny w trzech wymiarach.  Nie może go zabraknąć w centrach ogrodniczych oferujących asortyment dekoracyjny, które chcą wyznaczać nowe trendy.
Prestiżową nagrodę Kreatora DecoTrendów odebrała  Agnieszka Kowalska, właścicielka firmy. Wyróżnienie w imieniu magazynu „Decobiznes” wręczył Michał Gradowski, szef projektu.

KREATORY DecoTrendów to prestiżowe wyróżnienia już po raz trzeci przyznane przez redakcję magazynu „Decobiznes”.

Wśród tegorocznych laureatów, obok firmy Belldeco  znalazło się sześć firm. Ewax wyróżniono za oryginalne wazony ze szkliwionej ceramiki, Lamelę za osłonkę Luna, , a firmę Szklany Dom nagrodzono za łamaną, szklaną karafkę i kieliszki o unikatowym kształcie oraz oryginalny kręcony wazon. Tegoroczne Kreatory DecoTrendów trafiły także do firmy TerraForm – za donicę Schio Ciotola z kolekcji Urbano, Galerii Kawa i Herbata – za kolekcję akcesoriów kuchennych marki Ashdene oraz firmy DekorPAP – za oryginalne, drewniane latarnie. Wszyscy laureaci zostali zaprezentowani w najnowszym, czerwcowym wydaniu magazynu „Decobiznes”, który będzie promowany na jesiennej edycji targów Vitrel w Zakopanem w dniach 23-25 września 2015 r.  
Kreatory DecoTrendów są potwierdzeniem wysokiej jakości produktów, otrzymują je producenci, którzy przyczyniają się do rozwoju całej kategorii.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie