Wyjątkowy jubileusz firmy Cellfast

W dniach od 7 do 9 sierpnia w Hotelu Arłamów firma Cellfast uroczyście obchodziła 25-lecie istnienia. – To było wydarzenie na najwyższym poziomie, które na długo zapadnie nam w pamięć – mówią zgodnie uczestnicy jubileuszu. Jedną z największych atrakcji były pokazy Cellfast Flying Team oraz koncert gwiazdy wieczoru – Anny Marii Jopek

Jubileusz 25-lecia firmy Cellfast, który odbył się  od 7 do 9 sierpnia w Hotelu Arłamów, obfitował w wyjątkowe atrakcje. W ramach projektu „Cellfast Adventure – Trzy Żywioły” goście jubileuszu mogli zmierzyć się z trzema siłami natury. Największym zainteresowaniem cieszyły się pokazy Cellfast Flying Team – formacji prezentującej loty w szyku, składającej się z trzech samolotów Morane Rallye. Uczestnicy wydarzenia mogli też wsiąść na pokład awionetki i większej maszyny – samolotu Antonow z 1968 r. – Wrażeń, jakie firma Cellfast zafundowała swoim gościom w ciągu trzech dni obchodów jubileuszu, wystarczyłoby na kilka miesięcy, jeśli nie kilka lat. To niesamowite przeżycie móc choć przez chwilę zasiąść za sterami Antonowa – mówi Edyta Kochman, wydawca magazynu „Slow Life”. Właściciele firmy, organizując „Cellfast Adventure”, podzielili się z uczestnikami jubileuszu swoją pasją – sami są wieloletnimi pilotami i członkami Aeroklubu Podkarpackiego.

W ramach drugiego żywiołu – wody – zaproszeni goście mogli odprężyć się w basenach, jacuzzi, saunach fińskich i ruskich baniach. Natomiast dla tych, którzy lubią czuć grunt pod nogami, przygotowano atrakcje związane z ziemią – m.in. na polu golfowym, strzelnicy, kortach do squasha i torze do jazdy konnej. Niezapomnianych przeżyć dostarczył też – zaplanowany w ramach projektu Strefa Adrenaliny – zjazd kolejką tyrolską z dachu poprzemysłowego budynku.

Punktem kulminacyjnym jubileuszu był wieczorny bankiet uświetniony koncertem Anny Marii Jopek. – Firma Cellfast zapewniła wszystkim gościom dużą dawkę adrenaliny. Nieczęsto można skorzystać z tak wyjątkowych atrakcji jak jazda samochodami terenowymi czy przeloty awionetką. Najwyższy poziom organizacji dotyczył także części artystycznej, z występem prawdziwej gwiazdy Anny Marii Jopek na czele – mówi Adam Sokół, właściciel firmy Sad-Ogród. – W żadnym momencie goście nie byli zostawieni sami sobie. Gra w golfa, nauka jazdy konnej, przelot samolotem – to tylko niektóre atrakcje, w których wziąłem udział. Niesamowite widoki, jakie można dostrzec zza szyby samolotu lecąc nad Bieszczadami, na długo zapadną mi w pamięć. Na najwyższym poziomie była też gala zorganizowana w sobotę z przepięknym koncertem Anny Marii Jopek. Jestem pod dużym wrażeniem całego wydarzenia, gratuluję organizatorom przygotowania tej niezapomnianej imprezy – mówi Artur Truszkowski, właściciel Hurtowni Ogrodniczej Ogrodom.
 
Elementem obchodów jubileuszu była prezentacja historia firmy i planów jej rozwoju. – Firma Cellfast rozwija się bardzo dynamicznie, a jej plany na najbliższe dwa lata budzą duży szacunek. Będziemy wspierać wszystkie te działania, aktywnie promując i sprzedając produkty marki Cellfast. To przykład firmy, którą zarządzają ludzie z pasją – takim człowiekiem z pewnością jest Pan Janusz Słabik – dlatego moim zdaniem przed firmą Cellfast jeszcze wiele spektakularnych sukcesów – mówi Dariusz Żmijewski, właściciel Przedsiębiorstwa Nasiennego „CIECHSEED”. – Jest nam bardzo miło, że mogliśmy uczestniczyć w tak wspaniałym wydarzeniu. Jesteśmy zaszczyceni, że Pan Janusz Słabik wywołał nas na scenę – to dobre podsumowanie naszej długoletniej, owocnej współpracy. Znamy firmę Cellfast niemal od początku jej istnienia. Wszystkie produkty wprowadzane na rynek pod marką Cellfast charakteryzuje najwyższa jakość. Ta polska firma może konkurować z najlepszymi na świecie – dodaje Dorota Langer, właścicielka firmy WIALAN. 
   
Obchody 25-lecia to z pewnością nieostatni jubileusz celebrowany przez firmę Cellfast. – Dziękujemy wszystkim gościom za przybycie oraz aktywny udział w przygotowanym programie wydarzeń. Z rozmów z naszymi klientami wiemy, że wielu z nich poważanie zainteresowało się lotnictwem, więc być może pokazy Cellfast Flying Team oraz widoki na Bieszczady z lotu ptaka zaowocują dla nich odkryciem nowej pasji – mówi Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast. – Jesteśmy przekonani, że wraz z naszymi partnerami biznesowymi nie zabraknie nam powodów by uroczyście obchodzić także kolejne rocznice – dodaje.

 

REKLAMA