Weekend pod znakiem targów

Już w najbliższy weekend startują targi Spoga + Gafa w Kolonii oraz Tendence we Frankfurcie nad Menem. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wezmą udział w obu wydarzeniach

Spoga + Gafa to najważniejsze targi ogrodnicze w Europie. Poprzednia edycja imprezy zgromadziła ok. 2 tys. wystawców z 56 różnych krajów, m.in. z Niemiec, Włoch, Anglii, których stoiska odwiedziło ponad 40 tys. gości. Spoga + Gafa to doskonała platforma do nawiązania kontaktów handlowych.


W tym roku wśród polskich wystawców znajdą się przedstawiciele m.in. firm: BIG, Bradas, Browin, Cellfast, Don-Plast, FORM-PLASTIC, Forma-Ceramika, Garden Spot, Jagram SA, Patrol Group, POLNIX i PROSPERPLAST.

Kolejna edycja targów Tendence we Frankfurcie nad Menem odbędzie się w dniach od 29 sierpnia do 1 września. W czasie 4 dni zwiedzający zobaczą najnowsze trendy dekoracyjne oraz ciekawe produkty z kategorii giving – odwiedzający branżyści jak co roku będą mogli dobrze przygotować się do sezonu świątecznego. Tendence to jedne z ważniejszych międzynarodowych targów dekoracji oraz wyposażenia wnętrz, ogrodów i tarasów odbywających się w drugiej połowie roku. Nie bez powodu nazywane są barometrem trendów w kategorii decor.

– Już po raz czwarty trenerka z zakresu visual merchandisingu i autorka wielu chętnie czytanych książek, Karin Wahl, podczas warsztatów „Shop-window dressing live” zaprezentuje kilka ekscytujących pomysłów oraz cennych rad i sztuczek przy wyborze i prezentowaniu asortymentu oraz aranżowaniu wystaw sklepowych – mówi Olga Mularczyk, Marketing & PR Manager, Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce. Wśród polskich wystawców obecni będą przedstawiciele firm: Arkadiusz Wolski, KAMA, Styler Grzegorz Litewka, Szymon Romaniewski, Cieślak – International, TopScan 3D.net, Wilrobi i Marcin Zaremski.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie