Let’s Go Green – together!

W dniach 23-26 stycznia odbędzie się 36. edycja Międzynarodowych Targów Ogrodniczych w Essen, największa tego typu impreza w Europie. Partnerem tegorocznej edycji targów została Dania. Let’s Go Green – together! to hasło przewodnie wydarzenia. Polskę na wspólnym stoisku będzie reprezentowało 11 szkółek i firm

IPM ESSEN to wiodące na świecie targi ogrodnicze, które odbędą się 23-26 stycznia w Messe Essen. Blisko 1600 wystawców z 45 krajów zaprezentuje swoje innowacyjne rozwiązania i produkty ogrodnicze, począwszy od roślin i kwiatów ciętych, przez sprzęt, po najnowsze technologie do wykorzystywania w ogrodnictwie. IPM Essen wyznacza trendy dla całej branży na nadchodzący sezon. W 2018 r. partnerem wydarzenia jest Dania, i w związku z tym blisko 100 duńskich wystawców zajmie całą halę tymczasową 14 i Foyer Grugahalle. Wystawcy z Danii chcą zaprezentować i wprowadzić na międzynarodowy rynek nowe gatunki roślin doniczkowych oraz zwrócić uwagę na ważne aspekty energooszczędnej produkcji roślinnej. – Jesteśmy bardzo zadowoleni, że Dania będzie krajem partnerskim IPM ESSEN 2018. Od ponad 20 lat prezentujemy na targach w Essen nasze produkty. Te targi są niewątpliwie bardzo ważną platformą handlu i informacji o rynku. Jesteśmy dumni z faktu, że Dania może być ich częścią. Let’s go green – together – mówi Peter Larsen-Ledet, dyrektor zarządzający Floradania Marketing.

Polska od lat jest uczestnikiem targów IPM Essen. W tym roku w wydarzeniu weźmie udział 11 szkółek i firm, których przedstawicieli będzie można spotkać w hali 9, na stoisku 9C30 i 9E25. Dla polskiej branży ogrodniczej targi IPM są okazją do nawiązania kontaktów handlowych oraz próbą otwarcia na nowe rynki zbytu. Szkółki zaprezentują różnorodny materiał roślinny – ozdobny i owocowy – zarówno rośliny gotowe do handlu, jak i przeznaczone do dalszej produkcji. Na wspólnym stoisku będzie można porozmawiać z przedstawicielami: Związku Szkółkarzy Polskich, Agencji Promocji Zieleni, szkółki Clematis Źródło Dobrych Pnączy, Gospodarstwa Ogrodniczego Tadeusz Kusibab, Gospodarstwa Ogrodniczego Aleksandra Kusibab-Wyka, Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Sutkowscy, Gospodarstwa Ogrodniczego Waganowice, Szkółki Roślin Ozdobnych Ważyńscy, Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Krajewscy, Gartenland Polska, A&M Kałuzińscy Polskie Korzenie, Allplants Mateusz Krzewicki oraz Greenery B2B.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: