Nowy prezes DCO

Nowym prezesem DCO od 1 stycznia została Małgorzata Rosa. Obecnie w skład grupy wchodzi 17 aktywnie działających podmiotów: 16 centrów ogrodniczych oraz PSCO. Przystąpić do grupy DCO mogą centra ogrodnicze o stabilnej sytuacji finansowej, a jej głównym celem powstania było uzyskanie lepszych cen zakupu

Małgorzata Rosa zastąpi ustępującą ze stanowiska Marzenę Bartosiewicz. – Dziękuję naszym dostawcom i potencjalnym dostawcom, prezesom oraz przedstawicielom handlowym za wytężone starania  w celu utrzymania oraz nawiązania satysfakcjonującej współpracy. Miło obserwować takie zaangażowanie.  W ciągu tych 20 miesięcy prezesury spotkałam się z wieloma gestami życzliwości i otwartości – za co bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję również wszystkim pracownikom i osobom współpracującym za solidną pracę na rzecz spółki – to ich starania budują siłę firmy.   Przekazuję stabilną spółkę w ręce Małgorzaty Rosy. Jej zapał, pracowitość i znajomość branży daje szansę na dalszy rozwój i wzrost grupy.  Tego życzę Jej i Nam z całego serca. Będę ją w tym wyzwaniu wspierać– mówi Marzena Bartosiewicz.

Głównym celem powstania grupy DCO było uzyskanie lepszych cen zakupu, jednak nie bez znaczenia jest wymiana informacji pomiędzy jej członkami i poszerzanie wiedzy, której gdzie indziej się nie zdobędzie.

Obecnie do DCO należy 17 centrów ogrodniczych:

-AGRA Sklep Ogrodniczo-Rolny
-HORTORUS BARTOSIEWICZ S.J.
-Daglezja Artur Dziewicki
-Ogród Śląski Antoni Żurek
-Flora Point Izabela Kaszuba
-PrimaFlora
-Żulicki
-PHU Twój Ogród Ludmiła Woźniak
-Centrum Ogrodnicze Rol-Pest Sp z o.o.
-Centrum Ogrodniczo-Przemysłowe J.Sysiak
-Centrum Ogrodnicze Kalisiak, Jerzy Kalisiak i Wspólnicy Sp.j.
-PPHU Hebe sc Centrum Ogrodnicze, Danuta i Bolesław Złoccy
-Świat Zieleni Teresa Góral
-Kapias Elżbieta Kapias
-Centrum Szkółkarskie „Justyna”
-Artykuły Ogrodnicze Krzysztof Matraszek
-Sas Jaworscy Sp.j.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: