Linia nawozów Biopon Żel – Bros

W styczniu  certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Bros za linię Biopon Żel

Biopon Żel to linia 20 nowoczesnych nawozów mineralnych, służących do zasilania różnych rodzajów i gatunków roślin. Skład każdego z nich uwzględnia indywidualne potrzeby roślin, do których jest przeznaczony. Dzięki temu, że zawarte w Żelach składniki odżywcze mają łatwo przyswajalną postać, ich działanie jest szybkie i kompleksowe.
– Na szczególną uwagę zasługuje fakt, że nawozy zawierają aż 3 rodzaje azotu, dzięki czemu dostępność tego pierwiastka jest dużo łatwiejsza i szybsza niż w przypadku większości dostępnych na rynku produktów – mówi Sabina Jasiukiewicz, menedżer ds. marketingu w firmie Bros. Ponadto Żele Biopon cechuje gęsta konsystencja i wyjątkowo wysoka wydajność.
Ich ogromnym atutem jest bardzo atrakcyjne i nowoczesne opakowanie. Butelka o niesymetrycznym kształcie pokryta jest w całości kolorową etykietą termokurczliwą, dzięki czemu każdy z nawozów wygląda inaczej. Ustawione na półce z całą pewnością będą skutecznie przyciągać uwagę klientów i zachęcać do zakupu. Opakowania zostały wyposażone w praktyczną miarkę umieszczoną w nakrętce oraz wskaźnik zużycia produktu znajdujący się na boku butelki. Nawozy dostępne są w trzech gramaturach: 250, 500 i 1000 ml.

Bros
ul. Karpia 24
61-619 Poznań

www.bros.pl

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: