Marcelin Matusiak z GfK Polonia po raz kolejny prelegentem VI Forum Branży Ogrodniczej

Już 8 listopada w Poznaniu w hotelu Andersia rozpocznie się VI Forum Branży Ogrodniczej. Podczas tegorocznej konferencji wystąpi Marcelin Matusiak, Industrial Team Manager, Business & Social Research Consumer Experiences z Gfk

Forum Branży Ogrodniczej to największa i najważniejsza konferencja biznesowa skierowana do przedsiębiorców sektora ogrodniczego, handlu i dystrybucji w Polsce. To dyskusje na kluczowe dla sektora ogrodniczego tematy, liczne debaty, panele dyskusyjne, ponad 250 gości, prezentacje i wystąpienia ekspertów. Jednym z najważniejszych założeń ogólnopolskiej konferencji są profesjonalne prelekcje prowadzone przez największe autorytety z danej dziedziny. Podczas tegorocznego, szóstego już Forum Branży Ogrodniczej, przed ponad 250 uczestnikami wystąpi Marcelin Matusiak, Industrial Team Manager, Business & Social Research Consumer Experiences z Gfk.

– Po raz trzeci będę miał przyjemność przedstawiać prezentację podczas Forum Branży Ogrodniczej. Będąc prelegentem licznych konferencji branżowych obserwuję podobne wydarzenia w całej Polsce. Zaproszeni eksperci, merytoryczny poziom wystąpień i paneli dyskusyjnych, gala wręczenia nagród, oprawa artystyczna tego wydarzenia oraz sami uczestnicy sprawiają, że jest to jedna z najlepszych imprez branżowych, w jakich mam przyjemność uczestniczyć. Z nieukrywaną niecierpliwością czekam na możliwość spotkania uczestników i organizatorów tegorocznego Forum – mówi Marcelin Matusiak.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie