MARIAŻ BIZNESU I ZIELONEGO STYLU ŻYCIA

 

27. Międzynarodowa Wystawa ZIELEŃ TO ŻYCIE i 4. edycja FLOWER EXPO POLSKA to nie tylko najciekawsze targi roślin i ogrodów w Polsce, to także źródło inspiracji, miejsce wymiany wiedzy
oraz doświadczeń. Wydarzenia pod wspólnym hasłem ,,NATURALNY WYBÓR” odbędzie się w dniach 5-7 września 2019 r. w warszawskim EXPO XXI przy ulicy Prądzyńskiego 12/14. Wystawa organizowana jest z pasji do roślin i dbałości o jakość produktów, a jej celem jest prezentowanie najnowszych osiągnięć hodowlanych oraz technologicznych rozwiązań, a także promowanie działań wspierających zielony biznes. To miejsce spotkania profesjonalistów i konsumentów, a także naturalny wybór dla wszystkich, którzy nie wyobrażają sobie życia bez zieleni.

Tegoroczne hasło symbolizuje organiczną potrzebę człowieka otaczania się zielenią,
a jednocześnie zwraca uwagę na konieczność podnoszenia świadomości w podejmowaniu decyzji z poszanowaniem natury.

Synergia ZIELEŃ TO ŻYCIE oraz FLOWER EXPO POLSKA i formuła targów pozwalają na spotkanie, ale też przegląd w jednym miejscu i czasie największej oferty produktów, a także usług zielonej branży, w tym tak pożądanych przez rynek NOWOŚCI.

Wystawa to punkt obowiązkowy w kalendarzu profesjonalistów zajmujących się szkółkarstwem, zielenią miejską, hurtowników oraz florystów i przedstawicieli kwiaciarni, którym dedykowane są dwa pierwsze dni wydarzenia oraz konsumentów i hobbystów, dla których przygotowano szereg atrakcji w sobotę. Produkty z najwyższej półki, pokazy, seminaria („Wiedza dla Producentów” oraz „Wiedza dla Handlu”), konferencja („Mocno Zielone Miasto”) i konkursy – to tylko niektóre z atrakcji nadchodzącego przeglądu dynamicznie zmieniającej się i rosnącej w siłę „zielonej branży”.

Rejestracja dla profesjonalistów na: www. zielentozycie.pl

 

www.zielentozycie.pl oraz www.flowerexpo.pl

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: