MARowa majówka

Centrum Ogrodnicze MAR co roku zaprasza klientów na specjalnie zorganizowany event z okazji majówki. Nie inaczej było w tym roku. Spotkanie odbyło się w niezwykle przyjemnej atmosferze, a centrum mimo niesprzyjającej pogody odwiedziły tłumy klientów 

 
Dziś konsumenta trzeba zaskoczyć. Najskuteczniejszą i najprzyjemniejszą formą nauki, jest nauka poprzez zabawę. Taką formę spędzania czasu, miłą, przyjemną, ale jednocześnie niosącą przekaz marketingowy zaproponowali właściciele Centrum Ogrodniczego MAR. Klienci 2 maja podczas zakupów mogli skorzystać z porad przedstawicieli firm: W. Legutko, Bros, Grupa INCO, Stiga, Kronen i Diversa, a potem zrelaksować się próbując m.in. potraw z grilla czy wyrobów cukierniczych.
Klienci dopisali mimo niesprzyjającej pogody. Właściciele centrum zadbali o szereg atrakcji. Dzieci chętnie uczestniczyły we wspólnym sadzeniu roślin z firmą W. Legutko. Zachwycające były specjalnie przygotowane pokazy florystyczne.  
 
Z kolei firma Diversa wraz z pracownikiem centrum zaprosiła konsumentów na  warsztaty poradnikowe na temat tego jak założyć pierwsze akwarium. Podczas majówki wszyscy miłośnicy zieleni mogli wygrać liczne nagrody, m.in. podcinarkę spalinową STIGA SHT 226J, sponsorem której był Kronen, czy myjkę  wysokociśnieniowa BOSCH AQT 33-11, którą ufundowała  firma Bros.  – Majówka to stała impreza, do której przywykli nasi klienci i chętnie biorą w niej udział. Co roku proponujemy  ciekawą formę spędzenia wolnego czasu w miłej i przyjemnej atmosferze. Wiemy, że to trafiony pomysł, ponieważ odwiedzają nas stali klienci – mówi Marek Jeczeń, właściciel Centrum Ogrodniczego MAR.
 
 
 
REKLAMA
Targi Zieleń to życie