Monodawka Previcur Energy 840 SL

O nagrodzonej w sierpniu Top Innowacją Monodawce Previcur Energy 840 SL z Joanną Zapęcką, trade marketing manager Poland SBM Life Science, rozmawia Agnieszka Idziak, redaktor naczelna „Biznesu Ogrodniczego”

 

 

Czym nagrodzony produkt Monodawka Previcur Energy 840 SL wyróżnia się na rynku?

To innowacyjne opakowanie wychodzi naprzeciw oczekiwaniom konsumentów. Nasze hasło reklamowe mówi wiele o naszym produkcie: „W sam raz na jeden raz”. Oznacza to, że ilość preparatu wystarczy na jedno zastosowanie – unikamy konieczności odmierzania, a potem przechowywania niezużytego środka.

 

Łatwość stosowania jest dziś ważnym atutem dla konsumentów, co jeszcze ma znaczenie w przypadku wprowadzania nowych produktów, na co zwraca się dziś uwagę?

Konsumenci poszukują skutecznych i kompleksowych rozwiązań na swoje problemy w pielęgnacji i ochronie roślin. Previcur jest wyjątkowy nie tylko ze względu na nowe opakowanie. Substancja czynna wchodząca w skład Previcur Energy 840 SL zapobiega rozwojowi odglebowych chorób grzybowych roślin ozdobnych i warzyw oraz je zwalcza, ale też poprawia wzrost roślin, wywołując tzw. efekt zielony.

 

 

Kiedy należy stosować preparat, jakim klientom go rekomendować?

Previcur Energy 840 SL ma bardzo szerokie zastosowanie: zwalcza mączniaka rzekomego, a także różne gatunki patogenów wywołujących fytoftorozę, zgorzele i zgnilizny korzeni. Preparat można aplikować przez oprysk, podlewanie albo użyć do odkażania podłoża przed posadzeniem. Służy do ochrony zarówno roślin ozdobnych, jak i warzyw. Previcur Energy 840 SL można polecić prawie każdemu, poczynając od osób, które wczesną wiosną przygotowują własne rozsady warzyw, aż do ogrodników, którzy uprawiają rośliny ozdobne w ogrodach i na balkonach. To małe, innowacyjne opakowanie 5 ml na 5 l wody, polecamy szczególnie dla miejskich ogrodników, dla których tak niewielka cieczy roboczej jest adekwatna do liczby uprawianych roślin.

 

 

Czy proponujecie dla sklepów jakieś wsparcie sprzedaży, displaye etc.?

Same Monodawki sprzedawane są w specjalnych opakowaniach, w których po otwarciu mogą być wystawione na półce i dobrze się prezentować. W niektórych sklepach wystawiliśmy małe displaye przygotowane specjalnie do sprzedaży Monodawek. Zwykle są one ustawione zaraz przy kasie, zakładamy bowiem, że małe opakowania mogą być towarem kupowanym impulsywnie.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie