„Nawozy i środki ochrony roślin”

 Szanowni Państwo,

 

Serdecznie zapraszam do współpracy przy tworzeniu magazynu „Nawozy i środki ochrony roślin”. To jedyna na rynku publikacja prezentująca najnowsze informacje o jednej z najważniejszych kategorii w branży ogrodniczej. Magazyn ,,Nawozy i środki ochrony roślin” otwiera nowy rok w branży i jest barometrem trendów na nadchodzący sezon.

W najnowszym wydaniu zaprezentujemy Państwu dane dotyczące rozwoju rynku nawozów oraz środków ochrony roślin. Ponadto w ,,Nawozach i środkach ochrony roślin” wypowiedzi ekspertów, prognozy dotyczące rozwoju kategorii, prezentacja nowości i innowacyjnych rozwiązań, najlepiej rotujące produkty oraz porównanie asortymentu wiodących producentów. Napiszemy również o innowacyjnych rozwiązaniach ekspozycyjnych oraz nowoczesnych konceptach marketingowych.

Dzięki obecności na łamach ,,Nawozów i środków ochrony roślin” mogą Państwo zwiększyć sprzedaż, rozbudować dystrybucję w sklepach i centrach ogrodniczych, zaprezentować ofertę oraz wypromować nowości.

 

 

Po raz pierwszy specjalnie dla Państwa częścią publikacji „Nawozy i środki ochrony roślin” będzie Katalog nowości produktowych, w efektownej formie. Ponadto załączymy indeks producentów, dystrybutorów i operatorów w kategorii nawozów i środków ochrony roślin. Dzięki niemu w prosty i łatwy sposób znajdą Państwo do nich aktualne i niezbędne dane.

Magazyn „Nawozy i środki ochrony roślin” trafi na rynek na początku stycznia. Nie czekaj zostały już tylko dwa tygodnie na zarezerwowanie powierzchni reklamowej!

„Nawozy i środki ochrony roślin” to sprawdzone i skuteczne narzędzie marketingowe wspierające sprzedaż produktów, umożliwiające rozbudowę dystrybucji oraz wspomagające proces budowania marek. To wiarygodne źródło informacji i doskonałe medium prezentacji nowości produktowych oraz promocji firm. Zachęcam do aktywnej promocji na łamach magazynu.

 

Zapraszam do współpracy!

 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: