Nowa marka w ofercie firmy Victus-Emak

Firma Victus-Emak wprowadza na rynek nową markę. Pod brandem Rostaing dostępne są wysokiej jakości rękawice do prac w ogrodzie. O atutach nowej marki i przygotowanym wsparciu sprzedaży opowiada Grażyna Lipiak, product manager w firmie Victus-Emak

 

Rozmawia: Agnieszka Idziak

 

W ubiegłym roku oferta firmy Victus-Emak została poszerzona o linię ekskluzywnych rękawic firmy Rostaing. Dlaczego postawiliście na tę markę?

ROSTAING to francuska firma, która od 1789 r. projektuje i produkuje rękawice do wszystkich zastosowań, od najniebezpieczniejszych do najbardziej technicznych i wymagających precyzji – rękawice pomyślane i zaprojektowane tak, aby zapewnić komfortową i bezpieczną pracę. Proponujemy sklepom ogrodniczym markę premium, rękawice wyższej jakości dla klientów bardziej wymagających, które posłużą znacznie dłużej, ale też gwarantujące wysoki komfort pracy. Uważam, że sklepy ogrodnicze jako specjalistyczne powinny wyróżniać się ofertą i dlatego rekomendujemy marki premium, na których można też więcej zarobić.

 

Co wyróżnia rękawice Rostaing?

Rękawice Rostaing wyróżnia wysoka jakość, są one pokryte mikropianką nitrylową. Nitryl to syntetyczny kauczuk, odporny na czynniki chemiczne i wysoce odporny na przetarcia i pęknięcia. W 4-stopniowej skali przecieralności mają poziom 4, są odporne na 15 tys. cykli ścierania.

 

Oferta Rostaing, którą proponujecie, jest bardzo szeroka. Jakie rękawice z pewnością zwrócą uwagę klientów?

Dostępne są rękawice do prac w ogrodzie oraz remontowo-budowlanych. Zdecydowanie wyróżnia się linia MAXFEEL, która poza tym, że zapewnia komfort pracy w domu i w ogrodzie, odpowiada na potrzeby nowoczesnych klientów, ponieważ posiada funkcję Touch Screen, dzięki której można obsługiwać ekran smartfona. W tej linii dostępne są rękawice damskie, męskie i dziecięce. Rękawice MAXFEEL można też wykorzystywać do jazdy na rowerze czy gry w piłkę. Ciekawa jest też seria CANADA w wersji damskiej i męskiej. To idealne rękawice do prac w ogrodzie w sezonie jesienno-zimowym. Pokryte są nitrylową pianką z wypustkami dla optymalnego chwytu. Mają wygodną i ciepłą podszewkę, dzięki której doskonale sprawdzą się podczas pracy w temp. ok. 0 st. C. Warte uwagi są też rękawice z serii FUSHIA – różowe oraz ROSA – zielone, idealne do przycinania i pielęgnowania krzewów róż, skutecznie chroniące ręce przed kolcami. Na potrzeby klientów, którzy szukają produktów wyróżniających się modnym designem zostały zaprojektowane serie: MOUSSE – limonkowe oraz NERINE – fioletowe z graficznymi dodatkami. Te rękawice są idealne do różnego rodzaju drobnych prac w ogrodzie i na balkonie.
Jakie wsparcie sprzedaży zostało przygotowane dla sklepów ogrodniczych?

Rękawice z półki premium muszą zostać odpowiednio wyeksponowane. Centrom ogrodniczym proponujemy specjalny stand w formie totemu, na którym mieści się ok. 100 par rękawic. Przygotowaliśmy także ekspozycję dla sklepów zamawiających mniejszą ilość – specjalne plastikowe wieszaki, na których można zaprezentować 10 par rękawic. Można umieścić je w dowolnym miejscu w punkcie sprzedaży, np. na regale z nawozami, przy narzędziach lub przy kasie, będzie to doskonałe wsparcie sprzedaży impulsowej.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: