Nowe myjki ciśnieniowe Stalco – czysty zysk

Nowe myjki ciśnieniowe Stalco – czysty zysk


Trwałość, prostota obsługi, niezawodność, ergonomia – to tylko niektóre cechy, które wyróżniają myjki ciśnieniowe – nowość w ofercie firmy Stalco. O zaletach tych produktów i możliwości dostosowania wybranego modelu do potrzeb użytkowników opowiedział nam Maciej Weltrowski, Product Manager w firmie Stalco

Rozmawia: Michał Gradowski

Wśród nowości w ofercie Stalco znajdziemy m.in. myjki ciśnieniowe. Czym wyróżnia się na rynku ten asortyment?
Hasłem reklamującym myjki ciśnieniowe z linii Stalco i Stalco Perfect jest slogan: „Poznaj nową jakość czystości!”. Nasze myjki przeznaczone są do pracy w nawet najtrudniejszych warunkach. Dzięki mocnej konstrukcji oraz wyposażeniu w mosiężne i aluminiowe pompy (w zależności od modelu), będą służyć latami. Myjki świetne sprawdzą się również w terenie, gdzie przyjdzie im zmierzyć się z wieloma trudnościami.

Myjki ciśnieniowe dostępne są w dwóch liniach – Stalco i Stalco Perfect. Dla kogo przeznaczone są poszczególne linie?
W prywatnym użytkowaniu myjek ciśnieniowych najważniejsza jest wysoka trwałość, prostota obsługi urządzenia oraz niezawodność. Jeżeli zatem ktoś poszukuje urządzenia, które sprawdzi się przy domowych porządkach, myjka wysokociśnieniowa do użytku domowego będzie doskonałym rozwiązaniem.
Myjki z linii Stalco przeznaczone są do użytku prywatnego i skutecznie usuwają zanieczyszczenia z różnego typu powierzchni, a dzięki wężowi wysokociśnieniowemu o różnych długościach umożliwiają wygodne mycie.
Wszystkie modele myjek z linii Stalco posiadają pompę aluminiową, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz funkcję zasysania wody.
Do użytku na zewnątrz budynków, do czyszczenia samochodu osobowego, kostki brukowej przed domem, roweru lub sprzętów ogrodowych idealna będzie z kolei myjka wysokociśnieniowa półprofesjonalna, wyposażona w wąż w oplocie stalowym, o długości 8 m.
Posiadająca silnik indukcyjny oraz aluminiową pompę myjka półprofesjonalna z linii Stalco jest urządzeniem charakteryzującym się dużą skutecznością czyszczenia. Posiada bęben na wąż oraz pojemny zbiornik na detergent. Wysokiej jakości pistolet cechuje ogromna trwałość, dysza turbo przydaje się do najtrudniejszych zabrudzeń. Półprofesjonalne urządzenie posiada regulację dozowania chemii.
Natomiast myjka Stalco Perfect sprawdzi się podczas czyszczenia maszyn rolniczych, samochodów ciężarowych, osobowych, wielkopowierzchniowych połaci dachu oraz elewacji budynków. Do tych celów potrzebne są profesjonalne sprzęty, umożliwiające skuteczne usuwanie najbardziej uporczywych zabrudzeń.
Oprócz skuteczności ten model myjki wyróżnia trwałość, odporność na uszkodzenia mechaniczne, warunki atmosferyczne oraz ergonomiczna budowa.
Model S-98902 to wysokiej klasy urządzenie do użytku profesjonalnego, posiada długi wąż, umożliwiający pracę bez przemieszczania urządzenia. Wąż o długości 10 m sprawdzi się na terenie 310 m kw. Ta profesjonalna myjka ciśnieniowa posiada wąż w oplocie stalowym, odporny na uszkodzenia mechaniczne i warunki atmosferyczne. Posiada lancę szybkozłączną, dyszę turbo, a pompa mosiężna znacznie poprawia żywotność urządzenia nawet przy intensywnym użytkowaniu.
Warto dodać, że silnik indukcyjny występujący w tym modelu jest dużo żywotniejszy od standardowych silników komutatorowych oraz pozwala na długi czas pracy ze względu na mniejsze grzanie się. To profesjonalne urządzenie posiada regulację dozowania chemii. Model S-98902 posiada pompę mosiężną, zabezpieczenie przed przegrzaniem oraz funkcję zasysania wody.

Dlaczego warto zdecydować się na kupno myjki ciśnieniowej? Jakie zalety tych urządzeń powinno się podkreślać w rozmowach z klientami?
Zakup myjki ciśnieniowej może być korzystny z kilku powodów. Dzięki zastosowaniu wysokiego ciśnienia, można szybko i skutecznie usunąć brud, osady, kurz, glony, pleśnie i inne zanieczyszczenia z powierzchni. Jest to szczególnie korzystne w przypadku dużych powierzchni, takich jak elewacje budynków, tarasy, chodniki, podjazdy, parkingi czy dachy.
Jedną z głównych zalet myjek ciśnieniowych jest to, że są one bardziej wydajne i oszczędne niż tradycyjne metody czyszczenia. W przypadku czyszczenia dużych powierzchni, takich jak elewacje budynków, tradycyjne metody czyszczenia mogą wymagać dużych ilości wody, środków czyszczących i czasu. Myjka ciśnieniowa pozwala na znaczne zmniejszenie ilości zużytej wody, co z kolei przekłada się na mniejsze zużycie energii oraz oszczędność czasu i kosztów.
Dzięki zastosowaniu odpowiedniego ciśnienia, myjka ciśnieniowa może być używana do różnych celów, od mycia samochodów po czyszczenie elewacji budynków.

Na co warto zwrócić uwagę przy zakupie myjki ciśnieniowej?
Przy zakupie myjki ciśnieniowej warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech, takich jak ciśnienie wody, moc silnika, rodzaj dyszy, długość węża, wagę i mobilność oraz dodatkowe funkcje. Wybór odpowiedniego modelu zależy od indywidualnych potrzeb użytkownika i zastosowań, dla których będzie używana myjka.
Urządzenia profesjonalne przystosowane są do ogromnych obciążeń, związanych z częstotliwością użytkowania oraz wyróżniają się parametrami, gwarantującymi niezawodność podczas realizacji najbardziej wymagających zadań.
Do użytku domowego, w zależności od potrzeb użytkownika, przeznaczone są myjki półprofesjonalne, dzięki którym utrzymanie czystości w otoczeniu stanie się nadzwyczajnie proste i szybkie.

REKLAMA