Nowości na Vitrelu

Ponad 160 wystawców, najnowsze trendy i wiele ciekawych inspiracji – już tylko 3 tygodnie dzielą nas od jesiennej edycji targów Vitrel, po raz pierwszy w formule 3-dniowej

 
Najważniejsza w Polsce impreza branży decor, której patronem medialnym został „Biznes Ogrodniczy” odbędzie się w dniach 23–25 września 2015 r. w hotelu Mercure-Kasprowy w Zakopanem. Wśród wystawców znajdą się m.in. przedstawiciele firm Belldeco, Ceramik-Art, Chomik, Ewax, Dekor-Pap, Regnum, Rojek Decor, R&M. Nie zabraknie też nowości przygotowanych przez firmy na kolejny sezon. Podczas targów będzie można zapoznać się z imponującą ofertą produktów, poznać najnowsze trendy, porównać jakość i ceny oferowanego asortymentu oraz dokonać optymalnych zamówień do swoich placówek handlowych. Będzie wielu nowych wystawców, również zagranicznych – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizator targów. 
 
Vitrel spośród innych imprez i spotkań branżowych wyróżnia się specyficzną formułą. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach dodatkowe, bezpośrednie kontakty można nawiązać w kuluarach, w przyjemnej i mniej formalnej atmosferze. Targi odbywają się bowiem w hotelu, w którym zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe. 
 
Stoiska czynne w dniach handlowych:
 
23 września (środa) w godz. 9–18.00
24 września (czwartek) w godz. 9–18.00
25 września (piątek) w godz. 9–16.00
 
W piątek, po godz. 13.00 będzie możliwość zakupienia towarów w cenach promocyjnych od wystawców.
 
Szczegółowych informacji o targach udziela:
Elżbieta Ziarnicka tel./fax: 22/698 83 00, tel. kom.: 501 084 393
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: