Nowości sprzętowe – luty

Myjka wysokociśnieniowa Lider KCM 1300

Wysokociśnieniowe urządzenie czyszczące o mocy 1300 W o max. ciśnieniu 100 bar idealnie nadaje się do czyszczenia maszyn, pojazdów, budynków, narzędzi, mycia elewacji, fasad, tarasów, podjazdów, alejek itp. Wyposażona jest w 2 lance oraz 3m. wąż. Myjka posiada system autostop.

Krysiak sp. z o.o.

Rolna 6, 62-081 Baranowo

www.krysiak.pl

 

Odśnieżarka HUSQVARNA ST 131

Husqvarna ST 131 to idealny pług do odśnieżania dla właścicieli domów, którzy potrzebują kompaktowej, łatwej w obsłudze i wydajnej maszyny. Zaprojektowany, aby usuwać śnieg z twardych, płaskich i wąskich powierzchni na podjazdach do garażu czy ścieżkach. Husqvarna ST 131 przeznaczona jest do usuwania świeżego śniegu o grubości 5-20 cm. Kompaktowa konstrukcja sprawia, że jest łatwy w obsłudze i przechowywaniu. Skuteczny gumowy wirnik zapewnia optymalną pracę i jest delikatny dla wszelkiego rodzaju twardych powierzchni. Wyposażony w elektryczny rozrusznik, który zapewnia łatwy rozruch w każdych warunkach pogodowych.

Husqvarna

Wysockiego 15B, Warszawa

www.husqvarna.com/pl

 

Łuparka elektryczna do drewna WSE200-7-52-NH

Urządzenie o mocy 2000 W umożliwia rozłupywanie drewna o długości do 52 cm i grubości maksymalnej 25 cm. Siła rozłupywania wynosi 7T. Zbudowane na solidnym stalowym korpusie urządzenie waży 46 kg. Kółka umożliwiają bezproblemowe przemieszczanie łuparki wyjątkowo przydatnej o tej porze roku.

NAC

AL. Krakowska 39, 05-090 Raszyn

www.nac.com.pl

 

Wertykulator aerator Cub Cadet

XC1 B35 marki Cub Cadet to narzędzie umożliwiające jednoczesne wykonywanie aeracji i wertykulacji trawnika. Maszyna wyposażona w efektywny silnik górnozaworowy z poziomym wałem gwarantuje pewność rozruchu i poziomu mocy.

MTD Poland sp. z o.o.

ul. Ogrodnicza 1 84-252 Orle

www.cubcadet.pl

 

Karczownica do wysokiej trawy Climber 10.27 AWD

Profesjonalna karczownica Climber 10 AWD 27 z permanentnym napędem 4×4 – nowość w ofercie Grillo! Maszyna stworzona do pracy na zboczach i do koszenia wysokiej trawy i krzewów (nawet o średnicy 2,5 cm). Kosiarka w pełni przystosowana do profesjonalnego użytku. W porównaniu do urządzeń z systemem rotacyjnym o podobnych parametrach Climber 10 AWD 27 pracuje 3x szybciej, przy zachowaniu tego samego efektu końcowego.

Silnik     – Briggs & Stratton 8270 Commercial Turf Series

Moc – 22 KM (16,2 kW)

Napęd – Hydrostatyczny na 4 koła, z blokadą mechanizmu różnicowego

Szerokość koszenia – 98 cm

Systemy koszenia – jedno obracające się ostrze z uchylnymi końcówkami

Regulacja wysokości koszenia – szybka, sześciostopniowa płynna regulacja od 35 do 135 mm za pomocą dźwigni

Korpus – wysokiej jakości stal trudnościeralna Hardox / tworzywo        

Waga – 355 kg

Koła – Koła trawiaste – 16×6.50-8 (przód), 20×10.00-8 (tył)

Dodatkowe atuty – nisko położony środek ciężkości, bardzo wydajny silnik, potężne koła z bieżnikiem rolniczym, siedzisko dopasowujące się do wagi operatora, wydajność: 7500 m2/h, prędkość: 11 km/h, sprzęgło elektromagnetyczne

Serafin PUH

www.grillo.pl

 

 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: