Nowy kierunek w firmie Form-Plastic

Jako jedyni na rynku produkujemy w technologii rozdmuchu niezwykle popularne na polskim rynku donice rattanowe, które zastąpią z powodzeniem donice wytwarzane standardowo metodą wtryskową. Dzięki tej technologii produkty są tańsze w produkcji, co obniża również cenę dla finalnego odbiorcy i sprawia, że donice są w zasięgu budżetu większego grona klientów – tak o nowej produkcji opowiada Robert Muszyński, dyrektor firmy Form-Plastic

Innowacyjna technologia rozdmuchu poza ceną zapewnia dużą wytrzymałość na zmienne warunki pogodowe, szczególnie na niskie temperatury tak charakterystyczne dla naszego klimatu oraz odporność na promieniowanie słoneczne. Dzięki temu, stojąc na zewnątrz domu, donice nie zmienią swojego koloru i z powodzeniem mogą być użytkowane na balkonie, tarasie czy w ogrodzie. Donice posiadają poręczny wkład z rączkami, który pozwala na łatwe przesadzanie roślin oraz uniknięcie ich mechanicznych uszkodzeń.

Rattana dostępna jest w dwóch formach – okrągłej oraz kwadratowej, a także w wariancie Slim – to wysokie donice o średnicach 30 i 40 cm. Form-Plastic proponuje 4 klasyczne, ponadczasowe kolory: biały, antracyt, szaro-beżowy i brownie (odcień brązu).

Moda na geometryczne wzory

Firma Form-Plastic postanowiła także rozwinąć najlepiej sprzedającą się obecnie linię donic Sahara Dunes oraz mniejszą wersję – Sahara Petit i podążając krok w krok za panującą modą na geometryczne wzory, wprowadzić do oferty ich nowy kwadratowy kształt. Wraz z nowym kształtem pojawi się także nowy kolor. Sahara Dunes kwadrat będzie dostępna w ciekawym kolorze brownie, przypominającym słodką przyjemność z cukierni oraz zainspirowanym naturą kolorem „kamień” w Saharze Petit zarówno okrągłej, jak i kwadrat.

Delikatne, pastelowe kolory

Idąc z duchem czasu, firma zmienia również kolorystykę doniczek na bardziej stonowaną. Ibiza Soft Mat to nowość w ofercie, którą charakteryzują delikatne, pastelowe kolory oraz nowa, przyjemna dla oka matowa powierzchnia. Ibiza występuje w aż 4 nowych kolorach: morskim, pudrowej mięcie, cielistym oraz niezwykle popularnym teraz odcieniu czerwonobrązowej cegły. Poza tym dostępnych jest jeszcze 5 kolorów do wyboru oraz aż 7 rozmiarów osłonki.

Niezwykła gra świateł

Kolejną nowością, z aspiracją do bycia bestsellerem, jest zachwycający niezwykłą grą świateł Diament Petit oraz jego druga wersja w postaci osłonki do storczyka o nowym, delikatnym designie. W tym modelu dostępna jest możliwość zastosowania podstawki z linii Kolor, w aż 6 nowoczesnych kolorach, w tym także kolorze platynowym, który jest nowością na ten sezon.

Na koniec warto wspomnieć również o najnowszym produkcie, skrzynce Saharze Petit, w nowym, większym rozmiarze o długości 31 cm. Tutaj możemy poszaleć z wielkością kwiatów i ich kompozycją. Produkt dostępny w 8 kolorach.

Wszystkie nowości można obejrzeć na stronie firmy Form-Plastic http://www.formplastic.pl/, warto ponadto śledzić firmowy profil na Facebooku: www.facebook.com/formplastic

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: