Nowy partner Forum

Grono firm wspierających największą konferencję biznesową w branży ogrodniczej jest coraz szersze. Nowym partnerem V Forum Branży Ogrodniczej została marka Karaska

Ponad 250 gości, prezentacja najnowszych danych i wyników badań, inspirujące wystąpienia ekspertów – już w dniach 5-6 listopada w Hotelu Mercure w Poznaniu odbędzie się Jubileuszowe, V Forum Branży Ogrodniczej. To najważniejsza biznesowa konferencja w branży ogrodniczej.

Forum Branży Ogrodniczej skupia najważniejszych przedstawicieli rynku ogrodniczego. Co roku grono firm, które wspiera to wydarzenie, jest coraz szersze – partnerem V edycji Forum została marka Karaska,
– W tym roku postanowiliśmy po raz kolejny wspierać Forum, ponieważ tego typu spotkania są bardzo ważne dla rozwoju całej branży. Dzięki forum możemy w jednym czasie spotkać się z przedstawicielami całej branży, wymienić uwagi na temat bieżącej sytuacji, dowiedzieć się co dzieje się na rynku oraz zweryfikować naszą ocenę bieżącej sytuacji – mówi Jakub Skowroński, właściciel marki Karaska.


Strategicznym partnerem V Forum Branży Ogrodniczej jest firma Vilmorin Garden. Partnerami tego wydarzenia, oprócz marki Karaska są firmy: Deforche Construct, Dachser, Rolimpex, Briggs & Stratton, NAC i marka Athena. 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: