Ogrody dla księżnej

Dziesięciu producentów roślin reprezentujących Szkółkarzy Regionu Południowego Związku Szkółkarzy Polskich wzięło udział w drugiej edycji wystawy aranżacji ogrodowych w Pszczynie 

 
„OGRODY DAISY” w Pszczynie to wydarzenie nawiązujące do historii księżnej Marii Teresy Oliwii Hochberg von Pless i jej pasji do ogrodów. Na malowniczym rynku w Pszczynie w miniony weekend można było podziwiać dziesięć różnych aranżacji ogrodowych przygotowanych przez Szkółkarzy Regionu Południowego Związku Szkółkarzy Polskich. Tym samym polscy producenci roślin włączyli się w obchody „Daisy Days”, odbywających się w Pszczynie w dniach 25-26 maja.
 
W wydarzeniu wzięło udział 10 szkółek: Abram, Szkółka Krzewów Ozdobnych Milczyński, Szkółka Krzewów Ozdobych Hajdrowscy, Szkółka drzew i krzewów ozdobnych Renata i Józef Puzoń, Szkółka Drzew i Krzewów Ozdobnych Kapias, Szkółka Krzewów Ozdobnych Betula,  Szkółka Krzewów Ozdobnych Eugeniusz Pudełek, Szkółka Roślin Ozdobnych Pudełko, Szkółka Krzewów Ozdobnych Tomszak. „Biznes Ogrodniczy” reprezentowała natomiast Renata Aleksandrzak, dyrektor Działu Sprzedaży Reklam: – Jestem przekonana, że impreza na stałe wejdzie do kalendarza atrakcji organizowanych w Pszczynie. To doskonała okazja do zaprezentowania potencjału szkółek z południa Polski oraz promocją roślin wśród konsumentów.
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: