Już w lipcu „TOP 150 Centra Ogrodnicze”

Jedyne na rynku zestawienie najważniejszych polskich placówek ogrodniczych już w lipcu trafi na rynek. W nowym, poszerzonym i uzupełnionym zestawieniu znajdzie się kilkadziesiąt nowych placówek, w tym także najlepiej prosperujące sklepy

„TOP 150 Centra Ogrodnicze”
to niezbędne narzędzie pracy dla producentów i hurtowni rozwijających swoją działalność oraz handlowców poszukujących nowych klientów. Katalog najważniejszych placówek ogrodniczych uszeregowanych według województw to najlepsza na rynku mapa rozwoju branży ogrodniczej w Polsce.  

Tylko w „TOP 150 Centra Ogrodnicze” najważniejsze i najbardziej aktualne dane teleadresowe, kontakty do osób decydujących o zatowarowaniu, informacje o profilu działalności i potencjale polskich centrów ogrodniczych.
Katalog „TOP 150 Centra Ogrodnicze” umożliwia szybkie znalezienie najważniejszych informacji o wiodących punktach handlowych w branży ogrodniczej.

Redakcja „Biznesu Ogrodniczego” już po raz trzeci przygotowuje katalog najważniejszych placówek ogrodniczych w Polsce. W nowym, poszerzonym i uzupełnionym zestawieniu znajdzie się kilkadziesiąt nowych centrów ogrodniczych. W „TOP 150 Centra Ogrodnicze” po raz pierwszy zostaną zaprezentowane także najlepiej prosperujące sklepy ogrodnicze, nie zabraknie również informacji o najważniejszych zmianach w istniejących placówkach – nowych inwestycjach i poszerzeniu oferty asortymentowej. Po raz pierwszy w katalogu znajdą się także dane kontaktowe do kupców sieci DIY odpowiedzialnych za dział ogród. 

Katalog „TOP 150 Centra Ogrodnicze” umożliwia dotarcie do nowych klientów w całym kraju, to skuteczne medium reklamowe do promowania produktów i marek. Zapraszamy do współpracy! 
     
Kontakt:
Michał Gradowski – michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl (szef projektu „TOP Centra Ogrodnicze”)

Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl (dyrektor Działu Sprzedaży Reklam)

Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: