Opole na medal

„Nowe spojrzenie na Twój ogród” – pod takim tytułem w miniony weekend odbyła się druga niezwykle udana edycja Targów Ogrodniczych FIESTA GARDEN w Opolu, która ma już stałe miejsce na ogrodniczej mapie imprez wartych uwagi. „Biznes Ogrodniczy” objął wydarzenie patronatem medialnym

Możliwość zobaczenia nowych trendów w ogrodnictwie, architekturze krajobrazu i florystyce oraz bogaty program wydarzeń towarzyszących – warsztatów, prelekcji i prezentacji przyciągnęły do Opola wielu zwiedzających.
Gościem specjalnym II edycji FIESTA GARDEN był Dominik Strzelec – ogrodnik, podróżnik, ekspert od aranżacji i pielęgnacji roślin, znany z programów telewizyjnych „Odlotowy ogród” i „Usterka”. FIESTA GARDEN była także miejscem prezentacji salonu florystycznego Prestige Flower Garden. Na przestrzeni 300 m² floryści zaprezentowali nowe trendy w kwitnącej branży. Prestige Flower Garden to wydarzenie, które połączyło florystyczne i handlowe doświadczenie z pasją do wyszukanego designu. Na specjalne zaproszenie Prestige-Kwiaty oraz organizatorów targów FIESTA GARDEN swoje kwiatowe show przygotował gość specjalny Jürgen Herold, niemiecki Mistrz Florystów 2012/2013, zwycięzca prestiżowego konkursu „New Faces Of Floral Design”.

– W targach Fiesta Garden braliśmy udział po raz drugi. Jesteśmy zadowoleni z tej imprezy, było sporo klientów. Mieliśmy także możliwość porozmawiania z przedstawicielami różnych sklepów z tego terenu i zaprezentowania swojej oferty i nowości – podsumowuje Rafał Kubasik, przedstawiciel handlowy w firmie Tropical.

Kilkudniowe ochłodzenie ograniczyło  imprezę tylko do wnętrz Centrum Wystawienniczo-Kongresowego, ale nie wpłynęło to  negatywnie na nastroje. Wystawcy z dużym entuzjazmem promowali oferty i pokazywali nowości, a klienci z zaciekawieniem poszukiwali kreatywnych rozwiązań.  Targi Fiesta Garden z pewnością mają już swoje stałe miejsce w kalendarzu ciekawych ogrodniczych imprez.

 

REKLAMA