Pałeczkowe ułatwienie

Innowacyjność i łatwość stosowania – to cechy charakterystyczne pałeczek nawozowych produkowanych przez firmę Kozielski. Z myślą o klientach firma oferuje szeroki wybór tych produktów, przeznaczonych do różnych roślin

Tekst: Natalia Dur

Pałeczki nawozowe to bardzo wygodna, wydajna i skuteczna forma nawożenia. Stosunkowo niska cena oraz łatwość stosowania powodują, że konsumenci szybko przekonują się do tego produktu. To najczęściej wybierana pozycja spośród nawozów. – Na decyzje zakupowe klientów wpływa fakt, że kupując pałeczki nawozowe nie muszą ingerować w odżywianie rośliny, a jednocześnie mogą dłużej cieszyć się jej pięknem – mówi Wojciech Kozielski, prezes firmy Kozielski.
Tanio, wygodnie i bezpiecznie

Pałeczki nawozowe Zielony Dom są produkowane od 1991 r. według specjalnej technologii sklejania składników pokarmowych polimerem, który zapewnia stopniowe, powolne uwalnianie składników pokarmowych niezbędnych do prawidłowego rozwoju roślin. W asortymencie firmy Kozielski oprócz bogatych w guano pałeczek nawozowych do roślin balkonowych oraz wzbogaconych w mikoryzę pałeczek do roślin doniczkowych klienci mogą nabyć także te specjalne przeznaczone dla roślin osłabionych przez choroby grzybowe oraz dla roślin osłabionych przez szkodniki glebowe lub owady żerujące na częściach naziemnych roślin ozdobnych.

 

– W skład tych produktów wchodzą naturalne enzymy, grzyby, bakterie i substancje odżywiające mikroorganizmy pochodzące z naturalnego guano. Tak doskonale dobrane składniki pomagają roślinie wzmocnić system odpornościowy – komentuje Wojciech Kozielski. Gamę tych produktów dopełniają pałeczki nawozowe uniwersalne, a także do storczyków. Specjalny składnik – lepiszcze – odróżnia pałeczki nawozowe firmy Zielony Dom od innych tego typu produktów na rynku. Sprawia, że składniki w nich zawarte uwalniają się powoli i równomiernie. To gwarantuje, że roślina otrzymuje je w odpowiednich dawkach.

Ze szczegółową ofertą firmy Kozielski zapoznać się można stronie www.zielonydom.pl

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: