Pierwsze KREATORY Garden Trendów 2014 przyznane

„Garden Deco” – linia dziewięciu innowacyjnych mieszanek nasion kwiatów firmy Vilmorin Garden oraz COMPO Orchid Power – odżywka do storczyków w postaci gotowych do użycia aplikatorów – to pierwsze produkty wyróżnione KREATOREM Garden Trendów 2014

Magazyn Garden & Trends wyróżnia wiodące na rynku produkty – o innowacyjnej formule, efektownym designie, w opakowaniach w nowej formie, kreujące nowe trendy w branży ogrodniczej.

Pierwszym laureatem tegorocznej edycji KREATORA Garden Trendów jest linia mieszanek nasion „Garden Deco” firmy Vilmorin Garden, która zawiera dziewięć produktów: „Na balkony i tarasy”, „Zapachy orientu”, „Pnące”, „Pachnące”, „Wabiące ptaki”, „Wabiące motyle”, „Długo kwitnące”, „Na suche tereny” oraz „Wczesno kwitnące”.

 

 

– Linia „Garden Deco” zawiera mało wymagające dla konsumentów odmiany kwiatów, zdolne do tworzenia ekosystemu z drobnymi zwierzętami, motylami i ptakami. Dzięki temu przyczynia się do zwiększenia bioróżnorodności w polskich ogrodach, a zróżnicowane kompozycje kwiatów pozwalają wykreować w nich wymarzoną atmosferę – mówi Beata Gawęcka, Marketing Manager w firmie Vilmorin Garden. – Jesteśmy przekonani, że KREATOR Garden Trendów 2014 pomoże naszej firmie w promowaniu tych produktów zarówno wśród konsumentów, jak i naszych partnerów handlowych – dodaje.

Drugim produktem wyróżnionym KREATOREM Garden Trendów 2014 jest COMPO Orchid Power – jedyna na polskim rynku odżywka do storczyków w postaci gotowych do użycia aplikatorów. Ten innowacyjny produkt jest przykładem kreatywnego podejścia do oczekiwań konsumentów – zapewnia pełną wygodę stosowania, a atrakcyjne opakowanie, wspierając sprzedaż impulsową, przyczynia się do rozwoju całego rynku ogrodniczego. Gotowy do użycia aplikator COMPO Orchid Power odżywia storczyki, wzmacnia i wspomaga kwitnienie oraz regeneruje osłabione rośliny.

Laureaci KREATORA Garden Trendów 2014 zostaną zaprezentowani w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”. Uroczyste wręczenie wyróżnień będzie miało miejsce na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2014 w Poznaniu.
Wszystkie docenione produkty będą także promowane na łamach „Biznesu Ogrodniczego”, na stronie www.biznes-ogrodniczy.pl oraz w newsletterze regularnie wysyłanym do całej branży ogrodniczej. 

W związku z dużą liczbą zgłoszeń do KREATORA Garden Trendów 2014 przedłużyliśmy termin ich nadsyłania do 23.01. Zgłoszenia produktów i konceptów marketingowych zawierające uzasadnienie można wysyłać na adres michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: