Potrójne wsparcie

VII Forum Branży Ogrodniczej, które będzie częścią I Kongresu Dystrybucji i Handlu, coraz bliżej. Już 3 października w hotelu Novotel w Poznaniu spotkają się wszyscy najważniejsi przedstawiciele zielonej branży. Znamy już trzech oficjalnych partnerów tego wydarzenia – to firmy Briggs & Stratton Polska, Dachser oraz właściciel marki Athena

 

Największa konferencja biznesowa w branży ogrodniczej i zoologicznej już niedługo przyciągnie do Poznania blisko pół tysiąca gości – menadżerów, właścicieli firm, kierowników działów marketingu, przedstawicieli wszystkich kanałów dystrybucji. Już 3 października odbędzie się I Kongres Dystrybucji i Handlu. W ramach tej wyjątkowej konferencji do Poznania zawitają uczestnicy VII Forum Branży Ogrodniczej – najważniejszej platformy wymiany informacji, która na stałe zagościła w kalendarzu zielonej branży.

Niezmienne jest także zaangażowanie firm, które – wspierając Forum – przyczyniają się do rozwoju całej branży. Oficjalnymi partnerami VII edycji Forum zostały firmy: Briggs & Stratton Polska, Dachser oraz właściciel marki Athena. – Z przyjemnością wspieramy każdą inicjatywę mającą na celu popularyzację i integrację branży ogrodniczej – mówi Wojciech Jasiński, dyrektor ds. rozwoju biznesu Briggs & Stratton Polska. – Forum Branży Ogrodniczej to miejsce spotkań kwitnącej od lat polskiej branży ogrodniczej. Briggs & Stratton – od ponad 100 lat wiodąca marka napędzająca sprzęt ogrodniczy na świecie – chce nie tylko uczestniczyć, ale i wspierać ważne wydarzenia ogrodnicze, wpływające na rozwój branży i motywujące jej przedstawicieli do działania – dodaje.

Owocna współpraca Wydawcy „Biznesu Ogrodniczego” z partnerami Forum trwa od wielu lat. – Już po raz czwarty zostaliśmy partnerem Forum Branży Ogrodniczej, które z roku na rok coraz szybciej się rozwija. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią tak ważnego przedsięwzięcia – mówi Michalis Apostolu, właściciel marki Athena.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: