Potrzebne i efektywne

W miniony weekend 17 listopada odbyła się trzecia edycja targów zorganizowanych przez Hurtownię SEMI w Hotelu Czarny Staw w Adamowie. Wystawcy zgodnie podkreślają, że spotkanie spełniło ich oczekiwania i są bardzo zadowoleni z przeprowadzonych rozmów. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” uczestniczyli w tym wydarzeniu

 

Tegoroczny sezon był trudny, duże upały nie dla wszystkich były powodem do zadowolenia. Aktualnie branża ogrodnicza skupia się  na prezentacji oferty,  nowości i warunków współpracy na nowy rok. Wszyscy spotykamy się na targach zatowarowaniowych, organizowanych przez hurtownie, które są doskonałą okazją do wymienienia spostrzeżeń. W miniony weekend hurtownia SEMI zaprosiła swoich partnerów biznesowych do hotelu Czarny Staw w Adamowie.- Targi odwiedziło dużo klientów. Jesteśmy bardzo zadowoleni, spotkanie było niezwykle efektywne, mogliśmy przedstawić naszą ofertę oraz nową linię produktową „Zdobią, smakują, leczą” w biodegradowalnym opakowaniu GRASPAPIER – mówi Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu TORSEED.

Wystawcy podkreślali, że targi pozwoliły im w ciągu jednego dnia dotrzeć do dużej liczby partnerów biznesowych oraz dały ogromną szansę na przeprowadzenie rozmów i zaprezentowanie nowości. – Bardzo się cieszę, że targi zatowarowaniowe są w dobrej kondycji. Osiągnęliśmy nieco większe zamówienia niż w poprzednim roku. Ale najistotniejsze jest to, że udało nam się pokazać klientom  nowości na  2019 roku – innowacyjne rozwiązanie KRONEN Wysoka Grządka, oraz KRONEN podłoże BEZ TORFU. Po zobaczeniu i wysłuchaniu prezentacji klienci zdecydowali się złożyć zamówienie i to uważam za największy sukces. Dobra frekwencja, i rozmowy o ofercie i nowościach na sezon 2019  powodują, że targi spełniły nasze oczekiwania – podsumował Jarosław Sieciński, kierownik sprzedaży krajowej Lasland.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: