Zmiana władzy

Podczas tegorocznego XXI Walnego Zgromadzenia Członków PSCO Marzena Bartosiewicz, obecna prezes zrezygnowała z pełnionej funkcji

W dniach 15 listopada w Pałacu Mała Wieś w Belsku Dużym koło Grójca odbyło się XXI Walne Zgromadzenie Członków PSCO.

Marzena Bartosiewicz, prezes i Marcin Bartosiewicz, członek zarządu PSCO zrezygnowali z pełnionych funkcji. Powodem rezygnacji są sprawy osobiste jak również chęć skupienia się na rozwoju własnych biznesów.   Członkami zarządu nadal pozostają Mirosław Łakomiec, Andrzej Sysiak  i Jakub Żulicki. Aktualnie Mirosław Łakomiec przejął obowiązki prezesa, a Karolina Filipiak w dalszym ciągu kieruje biurem PSCO.

Zgodnie ze statutem stowarzyszenia, aby wybrać nowego prezesa członkowie PSCO muszą zwołać  Nadzwyczajne Walne  Zgromadzenie. Najbliższym możliwym terminem, kiedy członkowie PSCO będą mogli się spotkać jest luty 2019. Wtedy zostanie oficjalnie wybrany nowy prezes.

– XXI Walne Zgromadzenie PSCO oprócz podsumowania  bardzo owocnego roku działalności i szeroko zakrojonej akcji „Sprzyjamy Pszczołom” zrealizowało program szkoleń dla naszych członków dotyczących biologicznych metod ochrony roślin, jak również niszowych roślin w centrach ogrodniczych, jakimi są paprocie i bambusy. Wszystkie propozycje zarządu PSCO spotkały się z życzliwą akceptacją obecnych członków naszego stowarzyszenia i po raz  kolejny utwierdziły zarząd  o słuszności objętego kierunku rozwoju PSCO. Od zjazdu zarząd będzie pracował w okrojonym składzie. Po 5 latach pracy na rzecz PSCO zrezygnowałam z pełnionej funkcji prezesa, podobnie  Marcin Bartosiewicz- z funkcji członka zarządu. Powody osobiste i natłok innych obowiązków zadecydowały o tej decyzji. Szczęśliwie w zarządzie PSCO pozostają: Mirek Łakomiec, Andrzej Sysiak i Kuba Żulicki- osoby bardzo kreatywne i zaangażowane w życie PSCO, znające potrzeby naszego środowiska. Karolina Filipiak, kierownik biura, to również osoba bardzo profesjonalna i skuteczna w działaniu. PSCO mając ich za swoich reprezentantów, może być spokojne o rozwój. Przy tej okazji chciałam im serdecznie podziękować  za wspólną pracę, a członkom PSCO za zaufanie jakim mnie darzyli przez ostatnie lata.  Nadal  będziemy spotykać się na naszych zjazdach i wymieniać  informacjami, choć już  nieformalnie – mówi Marzena Bartosiewicz.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: