Nawozy i środki ochrony roślin – rozpoczynamy nowy sezon!

„Nawozy i środki ochrony roślin” – jedyna na rynku publikacja w całości poświęcona kategorii nawozów, środków ochrony roślin i preparatów biobójczych – już w styczniu trafi do właścicieli sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych, kupców sieci DIY oraz kadry zarządzającej najważniejszych firm w branży.

Magazyn ,,Nawozy i środki ochrony roślin” otwiera nowy rok w branży ogrodniczej. To miejsce prezentacji najnowszych danych, komentarzy eksperckich oraz nowości produktowych na sezon 2018/2019, które będą motorem napędowym sprzedaży. Tylko w „Nawozach i środkach ochrony roślin” analizy wyników sprzedaży czołowych producentów w mijającym roku, a także informacje o planach rozwoju na kolejny sezon – poszerzeniu oferty, nowych kampaniach marketingowych i programach wsparcia sprzedaży przygotowanych dla dystrybutorów.

Czy branża nawozowa odbudowała swoją pozycję po słabym sezonie 2017? W jakim stopniu popularność trendu eko znajduje potwierdzenie w wolumenach sprzedaży nawozów ekologicznych? Czy rozdrobnienie rynku w tej kategorii to proces, który kiedykolwiek uda się zatrzymać? Jak nowe regulacje prawne wpłyną na rynek środków ochrony roślin w kolejnym sezonie? Jakie trendy handlowe mają największy wpływ na sprzedaż produktów biobójczych? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w najnowszym wydaniu magazynu „Nawozy i środki ochrony roślin”.

„Nawozy i środki ochrony roślin” to sprawdzone i skuteczne narzędzie marketingowe wspierające sprzedaż, umożliwiające rozbudowę dystrybucji oraz wspomagające promocję marki. Integralną częścią magazynu jest katalog najważniejszych nowości produktowych na sezon 2019 oraz indeks producentów. Magazyn już w styczniu trafi do wszystkich odbiorców „Biznesu Ogrodniczego”. Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:

Agnieszka Idziak – agnieszka.idziak@biznes-ogrodniczy.pl (redaktor naczelna ,,Biznesu Ogrodniczego”)

Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl (dyrektor Działu Sprzedaży Reklam)

Michał Gradowski, michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl (szef projektu „Nawozy i środki ochrony roślin”)

REKLAMA
Targi Zieleń to życie