Pożegnania czas

Druga edycja Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych dobiega końca. Trzy ostatnie spotkania odbyły się w  województwie kujawsko-pomorskim, w Świeciu, Brodnicy oraz Żołędowie. Zakończenie tegorocznych warsztatów i tym samym ostatnia możliwość na wspólne sadzenie roślin z Witoldem Czuksanowem oraz przedstawicielami firm Agrecol, Kronen i RAMP będzie jeszcze  2. września  podczas targów „Zieleń to Życie”

W tym roku w aż 35 centrach ogrodniczych w całej Polsce odbyła się druga edycja doskonale zorganizowanych Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Pomysłodawcą eventu jest firma Kronen, która do współpracy zaprosiła firmy Agrecol i RAMP, „Biznes Ogrodniczy” oraz magazyn „Garden&Trends”  objęły warsztaty patronatem medialnym. Każde spotkanie miało inny temat przewodni. Każde było wyjątkowe i niepowtarzalne, ale łączyło je jedno, ogromna pasja prowadzącego warsztaty – Witolda Czuksanowa oraz przedstawicieli firm Kronen, Agrecol i RAMP, aby zachęcać miłośników zieleni, młodych adeptów i  początkujących ogrodników do wspólnego sadzenia roślin, nauki i zabawy.

– Za nami trzy końcowe akcenty wiosennej edycji Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Tym razem miejsca zabaw z klientami centrów ogrodniczych ustaliliśmy w trzech miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego. Zaczęliśmy 16. czerwca od spotkania 'Rolniku’ w Świeciu, które i my i uczestnicy zapamiętamy jako wyjątkowo udane. Również takie, podczas którego pogoda postanowiła sprawdzić, czy uczestnicy są rzeczywiście zapalonymi ogrodnikami? Okazało się, że frekwencja dopisywała i w tym czasie, gdy świeciło słońce i wtedy, gdy fundowała całkiem solidne prysznice. To za całą pewnością również zasługa dobrego rozreklamowania imprezy. Warsztaty w Brodnicy 17. czerwca w CO 'Działkowicz’ to po prostu dobre i spokojne spotkania z miłośnikami ogrodnictwa, w czasie których jest czas na to, by sadzić, ale i po prostu trochę porozmawiać o roślinach. Niedzielną imprezę w 'Rolpeście’ w Żołędowie pod Bydgoszczą należałoby potraktować w części jako rodzinną zabawę w sadzenie kwiatów, ale i jako inspirację do planowania wszelkich kompozycji i aranżacji ogrodowych. Całe to centrum wydało się nam jednym, wielkim ogrodem. Chyba wszystkim zapalonym ogrodnikom żal opuszczać takie miejsce. Nam z tego powodu też udzielił się nastrój lekko nostalgiczny, który w części spowodowany był i tym faktem, że 18. czerwca zakończyliśmy trasę Rodzinnych Warsztatów ogrodniczych w sezonie 2017. Kto nie był i nie widział, tego zapraszamy na dogrywkę 2. września 2017. Spotykamy się w Warszawie na targach 'Zieleń to życie’. Rodzinne Warsztaty Ogrodniczy to wspólne przedsięwzięcie firm KRONEN AGRECOL I RAMP oraz wybranych centrów ogrodniczych z całego kraju prowadzone przez Witolda Czuksanowa.

I UDAJEMY SIĘ na WAKACJE

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: