Poznań ogrodniczą stolicą

Konferencje, warsztaty i prezentacja nowości produktowych – to tylko niektóre z elementów bogatego programu targów Gardenia, które odbędą się w dniach 26-28 lutego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich

W jaki sposób zaplanować rozmieszczenie drzewostanu na terenie miast? Jak dbać o pomniki przyrody? Czy zieleń miejska faktycznie „atakuje” nasze otoczenie? Odpowiedzi na te i inne pytania będzie można uzyskać podczas dziewiątej edycji seminarium „Miejska Sztuka Ogrodowa”. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania będzie „Zieleń dla miast, miasta dla zieleni”.

Na Gardenii nie zabraknie też najnowszych trendów dotyczących kompozycji przydomowych ogrodów. M.in. na ten temat dyskutować będą uczestnicy interdyscyplinarnych warsztatów projektowych pt. „Projekt ogrodu przydomowego – produkt masowy czy ekskluzywny?”, połączonych z panelem dyskusyjnym.

 

Szczegóły na:

www. gardenia.mtp.pl

Uczestnicy targów będą mogli również wziąć udział w grze miejskiej, na którą zaprasza Ogólnopolskie Stowarzyszenie Twórców Ogrodów. Gra skierowana jest do profesjonalistów i ma połączyć projektantów i wykonawców z firmami produkującymi dla zielonej branży.

 

Więcej na:

www.gardenia.mtp.pl

Na stoisku OSTO w Pawilonie VI odbędzie się natomiast cykl wykładów dotyczących zastosowania nowych rozwiązań w terenach zielonych. W ramach EDUKARIUM zostanie również zaprezentowany program komputerowy do projektowania ogrodów.

Szczegóły:

www.gardenia.mtp.pl

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: