PROLINE z linią Premium w Twoim ogrodzie

Pielęgnacja i podlewanie. Bez tego Wasza ogrodnicza pasja uschnie wraz z roślinami. W świat skutecznego i oszczędnego podlewania zaprasza PROLINE – ze swymi nowościami ogrodowymi w klasie premium

Najnowsze propozycje z „ogrodówki” PROLINE PREMIUM zwracają od razu uwagę nowym designem i kolorystyką. Są estetyczne, przyjemne w dotyku i łatwo nie wyślizną się z rąk, dzięki uchwytom typu soft-grip. To zasługa nowego materiału plastycznego ABS oraz TPR użytego do ich produkcji. Jest on również trwalszy i bardziej odporny na zabrudzenia i płowienie.
Przede wszystkim jednak cechą odróżniającą PROLINE PREMIUM od większości urządzeń dostępnych na rynku jest faktyczna szczelność połączeń, nawet pod sporym ciśnieniem (nawet do 30 barów) i ich odporność na trudy użytkowania w terenie. Utrapieniem w przypadku tanich produktów do podlewania jest częste samoistne rozłączanie się elementów pod wpływem ciśnienia lub zatorów – wtedy woda przestaje nagle lać się tam, gdzie chcieliśmy, a leje się obficie w miejscach, w których nikt się jej nie spodziewał, np. na podwórko sąsiada.

Przyłączać, rozłączać i przełączać – ćwiczenia z gramatyki
Zaskakujące fontanny wody w twarz i oczy, woda uciekające wszędzie, czyli sytuacje jak z niemych komedii, to tylko nieliczne z możliwych konsekwencji oszczędzania na sprzęcie do podlewania ogrodu. Inaczej rzecz ma się z systemem PROLINE PREMIUM. Tu wszystko jest absolutnie szczelne, łatwo się przyłącza, rozłącza i przełącza. Całość wytrzymuje zadane ciśnienia i pozwala na elegancką pracę przy zieleni. Zapewnia to system połączeń szybkozłączowych oraz przyłączy z gwintem, uzupełniony o solidne przełączniki strumienia i zawory. Zapomnij o niszczycielskim „tańczącym wężu” czy rachunkach za wodę godnych smażalni w Łebie.
Teraz wszystko jest pod kontrolą i podlewanie staje się precyzyjnie zaplanowaną przyjemnością – również za sprawą zraszaczy w wariancie prostym lub wielofunkcyjnym. Te ostatnie bardziej przypominają słuchawkę prysznica łazienkowego lub pistolet wodny z kilkoma rodzajami strumienia wody do wyboru. Możesz podlewać punktowo, możesz też wytworzyć orzeźwiająca mgiełkę. Możesz też sięgnąć strumieniem wyżej, nie stojąc przy tym na drabinie – w ogóle wszystko możesz!

Wąż PROLINE w rajskim ogrodzie – kusi solidnością klasy PREMIUM
Węże ogrodowe PROLINE PREMIUM może nie są najtańszym rozwiązaniem, ale za to z pewnością opłacalnym, jeśli zamierzasz dbać o ogród przez kilka dobrych sezonów. Szczególnie dotyczy to produktów z serii PROLINE CARBON PLUS, które charakteryzują się czterowarstwową, mocną konstrukcją z PWC, dodatkowo wzmocnioną bawełnianym oplotem. To konstrukcje zdolne pracować niezawodnie przez wiele sezonów w przedziale temperatur od -10 do + 60 stopni, a do tego wytrzymują spokojnie od 10 do 30 barów ciśnienia. Nadają się do przesyłania wody pitnej i są uodpornione na glony. Przy ich produkcji zrezygnowano z zastosowania metali ciężkich, przez co są dodatkowo przyjazne dla środowiska. Produkty linii PROLINE PREMIUM to kompletny system, dlatego wężom towarzyszą prowadnice, umożliwiające wygodną logistykę podlewania – bez niepotrzebnej ekwilibrystyki ogrodowej i przypadkowego niszczenia grządek.
Jeśli masz jeszcze jakiekolwiek wątpliwości co do optymalnego wyboru systemu podlewania w Twoim ogrodzie, to zawsze możesz się do nas zwrócić prosząc o poradę eksperta. Na pewno pomożemy!
Wystarczy nas odwiedzić na www.proline-tools.pl oraz www.narzedzianonstop.pl.

REKLAMA