Przyjemne z pożytecznym

Kolejna edycja Garden Re-Leaf Day w brytyjskich centrach ogrodniczych zaowocowała nie tylko zebraniem środków na cele charytatywne, ale także wzrostem sprzedaży w centrach ogrodniczych

Garden Re-Leaf Day to okazja, aby rozpocząć sezon ogrodowy z impetem, jednocześnie wspierając dzieci i rodziny w hospicjach w Wielkiej Brytanii. Akcja została zainicjowana przez Fundację Greenfingers, która zbiera środki na pokrycie kosztów związanych z utworzeniem ogrodów w angielskich hospicjach. Każde centrum ogrodnicze mogło wybrać dowolną formę eventu.

Pomysłodawcy wydarzenia, przy współpracy z centrami ogrodniczymi i dostawcami, zorganizowali niezliczone atrakcje i konkursy dla odwiedzających placówki. Przy jednoczesnej zbiórce pieniędzy na cele charytatywne, przedstawiciele branży ogrodniczej mogli zaprezentować swoje produkty i usługi.

Wraz z eventem Garden Re-Leaf w Wielkiej Brytanii oficjalnie zaczyna się sezon ogrodniczy. Placówki są już w pełni przygotowane do sprzedaży i czekają na tłumne przybycie klientów.

Dzięki takiemu połączeniu notuje się wzrost w sprzedaży produktów grow your own o 4% oraz podłoży o 10% w porównaniu do analogicznego okresu z ubiegłego roku.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie