PSB Mrówka – Wielkie Otwarcie w Psarach!

Już w najbliższą sobotę, 7 kwietnia odbędzie się wielkie otwarcie PSB Mrówka w Psarach w miejscu dawnego Zielonego Centrum Galeria Ogrodnicza

 

Zielone Centrum Galeria Ogrodnicza zamienia się w PSB Mrówkę. Dotychczasowy asortyment zostanie  poszerzony o materiały budowlane i wykończeniowe.  Wielkie Otwarcie  już w najbliższą sobotę, 7 kwietnia.  Start o godz. 10.00  Z tej okazji przygotowano wiele  atrakcji. Dla dzieci, m.in. malowanie twarzy, zrobienie tatuażu, robienie zwierzaczków z balonów, zabawa z klaunem, pokaz baniek mydlanych, koralikowy kącik.  Dodatkowo zdjęcia i zabawa z przebranymi za mrówki animatorami.   Będą też konkursy dla klientów, w których rozdane zostaną setki nagród ufundowanych przez dostawców.  Nie zabraknie  wiosennego akcentu,  aż  1 000 bratków  trafi dla pierwszych klientów.  Klient, który dokona zakupów na kwotę min. 50 zł otrzyma bon do wykorzystania w grill barze, gdzie kucharz Restauracji Zielona rozpocznie sezon grillowy pyszną kiełbaską z lokalnej masarni.

Sklep ma prawie 1,5 tys. m2 powierzchni hali sprzedażowej i ponad 1 tys. m2 ogrodu.  W sklepie Mrówka Psary dołożono starań, by utrzymać szeroką ofertę roślin i akcesoriów ogrodniczych oraz zachować lifestylowy charakter obiektu.  W dalszym ciągu rozwijane będą usługi sygnowane logo  Zielonego Centrum – projektowanie i zakładanie ogrodów, wypożyczanie roślin i artykułów dekoracyjnych, aranżacja wnętrz zielenią i obsługa imprez. Nadal prowadzony będzie dział ze zdrową żywnością Slow Food oraz Restauracja Zielona, serwująca zdrowe i naturalne dania z regionalnych składników. W obiekcie będzie też Kwiaciarnia Zielona.

Ponad dwudziestu sprzedawców będzie do dyspozycji Klientów od poniedziałku do soboty w godzinach 8:00 – 19:00 oraz w handlowe niedziele w godzinach 10:00 – 18:00.

Grupa PSB to zbudowana od podstaw polska korporacja reprezentująca wyłącznie polski kapitał. Grupa skutecznie rozwija się na bardzo konkurencyjnym  rynku sklepów typu dom-ogród zdominowanym przez międzynarodowe sieci zagraniczne. Sieć PSB Mrówka w ub. roku została najszybciej rozwijającą się siecią sklepów dom – ogród, otwierając w całej Polsce w samym tylko roku 2017 aż 30 nowych placówek. Aktualnie w Polsce jest już 270 sklepów. Mrówka to najliczniejsza sieć sklepów tego typu w Polsce.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: