Roboty koszące Stalco Perfect

Klienci oczekują innowacyjnych rozwiązań, produktów gwarantujących łatwość obsługi, które można dostosować do ich spersonalizowanych oczekiwań. Zwracają także uwagę na kwestie ekologii i zrównoważonego rozwoju. Wszystkie te założenia spełniają roboty koszące marki Stalco Perfect, w których wysoka jakość i nowoczesne technologie łączą się z bezkompromisową wytrzymałością i wydajnością – mówi Dawid Targosz, Category Manager w firmie STALCO

Rozmawia: Michał Gradowski

Jakie trendy handlowe mają obecnie największy wpływ na sprzedaż?


Po pierwsze, e-commerce. Coraz więcej konsumentów dokonuje zakupów online, co prowadzi do wzrostu sprzedaży przez internet i zmiany w podejściu do handlu detalicznego. Po drugie, personalizacja. Klienci coraz bardziej oczekują spersonalizowanego podejścia ze strony sprzedawców, co oznacza, że muszą oni dostosowywać swoją ofertę do indywidualnych potrzeb i preferencji klientów. Po trzecie, zrównoważony rozwój. Coraz większa liczba konsumentów zwraca uwagę na kwestie związane z ochroną środowiska i etyką, co prowadzi do wzrostu popytu na produkty ekologiczne, wyprodukowane z uwzględnieniem zasad zrównoważonego rozwoju. Po czwarte, innowacyjność. Klienci oczekują innowacyjnych produktów i rozwiązań, więc sprzedawcy powinni inwestować w badania i rozwój, aby utrzymać swoją konkurencyjność.
Po piąte, dostępność i wygoda. Klienci cenią sobie łatwy dostęp do produktów oraz wygodne sposoby ich zakupu i odbioru, co oznacza, że sprzedawcy muszą zadbać o komfortowe i łatwo dostępne dla klientów kanały sprzedaży.
Po szóste, marketing doświadczeń. Klienci oczekują unikalnych i niezapomnianych doświadczeń związanych z zakupami, co oznacza, że sprzedawcy muszą inwestować w tworzenie wyjątkowych i atrakcyjnych ofert dla klientów. To tylko kilka przykładów trendów handlowych wpływających na sprzedaż, na które w Stalco zwracamy uwagę przy tworzeniu i implementacji nowych produktów.

W te trendy idealnie wpisuje się tegoroczna nowość STALCO – roboty koszące pod marką Stalco Perfect. Czym wyróżniają się na tle konkurencji?


Urządzenia RMP650 oraz RMP950 to nowoczesne roboty koszące oferujące idealny stosunek jakości i parametrów pracy do atrakcyjnej ceny. Dzięki temu pozwolą cieszyć się każdemu zadbanym ogrodem bez zmartwień i dużej ilości pracy. Roboty koszące marki Stalco Perfect posiadają zintegrowany panel wyświetlacza oraz przycisków, pozwalający na łatwą obsługę. Poprzez aplikację mobilną można uzyskać dostęp do bardziej zaawansowanych ustawień oraz sterować robotem koszącym zdalnie przez Wifi lub Bluetooth. Z jej pomocą można też sporządzić indywidualny plan koszenia na poszczególny dzień, włączyć lub wyłączyć robota koszącego, sprawdzić poziom naładowania akumulatora lub obecny stan pracy maszyny. Dodatkowo za pośrednictwem aplikacji możemy ustawić aż do czterech stref koszenia, a nawet określić za jaki czas po opadach deszczu robot koszący powinien wrócić do pracy.
Nowoczesne oprogramowanie i algorytm koszenia sprawiają, że trawa koszona jest zawsze pod innym kątem, dzięki czemu trawnik pozostaje czysty i zdrowy.

Oferta linii Stalco Perfect dedykowana jest do profesjonalnego użytku. Czy tak będzie też w przypadku nowych produktów? Dla kogo przeznaczone są roboty koszące Stalco Perfect?


Produkty z linii Stalco Perfect zostały zaprojektowane z wyjątkową dbałością o szczegóły, z wykorzystaniem najwyższej jakości komponentów od światowych dostawców. W produkcji nie pominięto takich procesów jak stała kontrola jakości produktów oraz testy wytrzymałości i ergonomii. Działania te pozwoliły na stworzenie urządzeń dla wymagających klientów, ceniących nie tylko wysoką jakość czy nowoczesną technologię, ale również wytrzymałość i bezkompromisową wydajność. Produkty z tej linii zostały stworzone do pracy w ciężkich warunkach, pod dużymi obciążeniami. Zapewniają użytkownikowi bezawaryjną pracę przez długi czas, dając gwarancję niezawodności i solidnie wykonanego zadania, bez względu na okoliczności.
Roboty koszące są przeznaczone dla osób posiadających trawnik lub ogród, które chcą zaoszczędzić czas poświęcany na regularne koszenie trawy. Mogą być szczególnie przydatne dla osób starszych, które mają trudności z wykonywaniem prac ogrodowych oraz dla osób prowadzących firmy zajmujące się pielęgnacją terenów zielonych. Roboty koszące są także popularne wśród miłośników technologii oraz osób, które cenią sobie wygodę i automatyzację codziennych czynności.

Jakie zalety robotów koszących są najważniejsze dla konsumentów?


Zakup robota koszącego może przynieść wiele korzyści. Przede wszystkim możemy zrezygnować z wysiłku wkładanego w koszenie trawnika, a zaoszczędzony czas przeznaczyć na przykład na inne czynności pielęgnacyjne w ogrodzie. Ponadto roboty koszące są w stanie pracować przez całą dobę, co oznacza, że trawa jest zawsze równomiernie przycięta i wygląda estetycznie.
Roboty koszące są również bardziej ekologiczne i energooszczędne niż tradycyjne kosiarki. W przeciwieństwie do klasycznych kosiarek, roboty koszące zasilane są akumulatorem, co oznacza, że nie wymagają paliwa i nie emitują spalin. Ponadto – ponieważ roboty koszące koszą trawę częściej, ale krócej – zużywają mniej energii, co zmniejsza koszty związane z utrzymaniem ogrodu. Roboty koszące są również bardziej precyzyjne niż tradycyjne kosiarki i mogą pracować na stromych lub nierównych powierzchniach.

Czy dystrybutorzy, którzy zdecydują się wprowadzić do oferty roboty koszące mogą liczyć na różne formy wsparcia sprzedaży i szkolenia niezbędne w przypadku nowych produktów?


W STALCO tworzymy relacje partnerskie z klientami, dlatego wspieramy ich na każdym etapie: począwszy od projektu sklepu i wyposażenia go w regały, przez zapewnienie towaru godnego zaufania, po serwis posprzedażowy. Dbamy też o możliwości obustronnego rozwoju – STALCO ciągle się rozwija, a wraz z nami biznesy naszych klientów.
Zgodnie ze słowami Marka Zająca, prezesa STALCO, sukces w branży narzędziowo-budowlano-ogrodniczej zależy od wielu czynników, ale można go osiągnąć głównie dzięki podejmowaniu inicjatyw, tworzeniu innowacyjnych produktów, odkrywaniu możliwości czy wyciąganiu wniosków zarówno z sukcesów, jak i z niepowodzeń. Nasi dystrybutorzy są wspierani w implementacji nowych produktów oraz w utrzymywaniu zainteresowania asortymentem, który jest dostępny na rynku już bardzo długo. Zapewniamy komplementarne wprowadzenie do sprzedaży – od dedykowanych szkoleń produktowych, technicznych i marketingowych, po materiały reklamowe służące do odpowiedniej promocji.

Jakie są Państwa prognozy dotyczące rozwoju rynku ogrodniczego?


Rosnąca świadomość ekologiczna może prowadzić do zwiększonego zainteresowania ogrodami ekologicznymi opartymi na naturalnych metodach pielęgnacji i uprawy. Z drugiej strony szybki rozwój technologii i automatyzacji może wprowadzić na rynek coraz więcej inteligentnych urządzeń ogrodniczych, takich jak roboty koszące czy inteligentne systemy nawadniania.
Można również spodziewać się, że – wraz z postępującą urbanizacją – coraz więcej ludzi będzie poszukiwać rozwiązań umożliwiających uprawę roślin w miejskich warunkach – na balkonach, tarasach czy dachach budynków. W tym kontekście rozwój ogrodów wertykalnych oraz hydroponiki może odgrywać coraz większą rolę. Z powodu zmian klimatycznych można się też spodziewać, że na rynku pojawią się rośliny bardziej odporne na skrajne warunki klimatyczne, takie jak długotrwałe susze czy intensywne opady deszczu.
Wszystkie te czynniki mogą wpłynąć na rozwój rynku ogrodniczego w przyszłości, ale mogą też ulec zmianie w zależności od wielu uwarunkowań politycznych, gospodarczych czy klimatycznych

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: