Rol-Pest dobrze się targuje

Nowe miejsce, ale dotychczasowa wysoka jakość organizacji targów, kluczowi dostawcy na rynku ogrodniczym prezentujący swoją ofertę i wysoka frekwencja przez cały dzień trwania wydarzenia – tak w skrócie wyglądały targi hurtowni Rol-Pest, które odbyły się w dniach 10-11 stycznia br. w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój

Michał Gradowski

Zwieńczeniem cyklu spotkań zatowarowaniowych były styczniowe targi w hurtowni Rol-Pest. Dziewiątą już edycję tego wydarzenia zorganizowano w tym roku w dniach 10-11 w Uzdrowisku Wieniec-Zdrój.
Jak podkreślali wystawcy, hurtownia Rol-Pest to kluczowy dystrybutor na rynku ogrodniczym w woj. kujawsko-pomorskim, który może się pochwalić wysoką jakością obsługi, a targi są miejscem konkretnych, handlowych rozmów i zbierania licznych zamówień. Podobnie było także w tym roku. – Dla firmy Granum to były już siódme kolejne targi organizowane przez hurtownię Rol-Pest. Niezmiennie była to doskonała okazja do zebrania serii zamówień od klientów hurtowni, a także zaprezentowania naszej nowości – Mieszanki Traw TYTAN. Wysoce cenimy sobie też świetną organizację, która sprzyjała wymianie doświadczeń pomiędzy producentami, a dystrybutorami – mówi Artur Menc, specjalista ds. sprzedaży w Firmie Nasiennej Granum.
W czasie targów prezentowano także nową platformę B2B, która ułatwi klientom składanie zamówień, a zebrane w czasie targów uwagi pozwolą na udoskonalenie tego projektu.

Komfortowe warunki dla wystawców i klientów hurtowni, większa niż do tej pory przestrzeń na ekspozycję oferty oraz wysoka frekwencja przełożyły się na wartościowe zamówienia i bardzo pracowity dzień zwieńczony uroczystym bankietem, na którym wręczono nagrody rozlosowane wśród klientów, którzy w czasie targów złożyli największe zamówienia. Jak zawsze na imprezach organizowanych przez hurtownię Rol-Pest, zabawa trwała do białego rana.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: