BRICOMARCHÉ otwiera kolejne sklepy

Pod koniec ubiegłego roku Muszkieterowie otworzyli dwa kolejne sklepy Bricomarché – w Kielcach i Jeleniej Górze. Sieć w całej Polsce ma już 163 supermarkety typu dom i ogród

Kielecki Bricomarché to trzeci taki supermarket Grupy Muszkieterów w województwie świętokrzyskim. W ofercie sklepu przy ul. Massalskiego 3 można znaleźć ponad 26 tys. artykułów z czterech działów: budowlanego, ogrodniczego, dekoracyjnego i majsterkowania. Zajmuje 2 tys. m kw., a w jego pobliżu powstała wiata ogrodowa licząca ponad 400 m kw. i ogród zewnętrzny o powierzchni 1300 m kw. Do dyspozycji klientów jest także 39 z 690 miejsc parkingowych mieszczących się w Pasażu Świętokrzyskim. Klientów sklepu obsługują trzy kasy, w placówce jest zatrudnionych 24 pracowników. – To pierwszy sklep Bricomarché w Kielcach. Mieszkańcom oferujemy nie tylko asortyment w atrakcyjnych cenach, ale także fachowe doradztwo naszych pracowników – mówi Paweł Mischker, właściciel kieleckiego Bricomarché.

Kolejny sklep Muszkieterowie otworzyli pod koniec roku w Jeleniej Górze przy ul. Wolności 129a. To już 16. supermarket sieci w województwie dolnośląskim. Powierzchnia placówki wynosi 2,1 tys. m kw., przed nią zlokalizowany jest ogród zewnętrzny liczący 1,5 tys. m kw. oraz parking przeznaczony na 65 aut. Zatrudnienie znalazło tam 25 pracowników. – W supermarkecie znajdują się towary ze standardowych działów: artykuły budowlane, majsterkowanie, ogród oraz dekoracja. Ponadto służymy klientom dodatkową usługą transportu zakupionych produktów – mówi Liliana Pacholak, właścicielka sklepu Bricomarché w Jeleniej Górze.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: