RWO nabiera tempa

W minionym tygodniu odbyły się 3 spotkania w ramach RWO 2018 w Centrum ROSA w Łukowie, w centrum Ogrodnik24.pl w Zielonce oraz PNOS Ożarów w Warszawie. Mimo niesprzyjającej pogody klienci dopisali i chętnie sadzili bratki wraz z Witoldem Czuksanowem oraz przedstawicielami firm Kronen. Agrecol, RAMP i Kwazar. „Biznes Ogrodniczy” patronuje wydarzeniu

Pomysłodawcą RWO jest firma Kronen, która zaprosiła do współpracy firmy Agrecol, Ramp oraz Kwazar. Patronem medialnym jest „Biznes Ogrodniczy”. Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to eventy edukacyjne, które odbywają się w centrach ogrodniczych. Każdy ma inny temat przewodni. Celem warsztatów jest promowanie ogrodnictwa, zachęcanie miłośników zieleni, młodych adeptów i początkujących ogrodników do wspólnego sadzenia roślin, nauki i zabawy.  Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to marka, która ma doskonałą renomę, ale co więcej, także realne przełożenie na prowadzenie efektywnego biznesu w sklepach.   Tej wiosny Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze odbędą się  w ponad 40 centrach ogrodniczych w całej Polsce. – Trasa #RWO2018 powoli nabiera tempa. Marzyłoby się większe przyspieszenie, gdyby nie ta pogoda… Mimo kaprysów i chłodu nasze ostatnie warsztaty zaliczamy do udanych wydarzeń popularyzujących amatorskie ogrodnictwo. Szczególnie miło zapamiętaliśmy czwartkowe (15.03.2018) spotkanie w Centrum ROSA w Łukowie, którego najdzielniejszymi uczestnikami były dzieci z zaprzyjaźnionych przedszkoli. Takich klientów, którzy mimo zimna zawsze przybędą posadzić swój kwiatek, życzymy wszystkim partnerom tegorocznych Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Podczas piątkowego (16.03.2018) spotkania w centrum Ogrodnik24.pl w Zielonce, oraz sobotniego (17.03.2018) w PNOS Ożarów w Warszawie tłoku nie odnotowaliśmy, ale był dzięki temu czas, by dłużej pogawędzić z klientami i poobserwować to, co marcową porą głównie kupują w centrach ogrodniczych. Nie chcemy zdradzać handlowych szczegółów, ale potwierdzamy, że zdecydowanymi kwiatowymi faworytami marcowych ogrodników są bratki oraz kolorowe prymule – podsumowuje  Witold Czuksanow, dziennikarz, prowadzący akcję.

Zaproszenia na kolejne wydarzenia na trasie #RWO2018 znajdują się na profilach fejsbukowych organizatorów trasy i piszącego te słowa.

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie