W sobotę startują targi w Ostródzie

W Ostródzie w hali Expo Mazury już 24-25 marca startuje 3. edycja  targów Twój Dom, Twój Ogród połączona z 9. edycją kiermaszu  Zielona Arena. Imprezy odbywają się pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”. Tematem przewodnim wydarzenia będzie kamień i wszystko co z nim związane w budownictwie i ogrodnictwie

Na dwa dni hala Expo Mazury zamieni się w miejsce spotkań klientów z architektami, projektantami wnętrz i ogrodów, dystrybutorami materiałów budowlanych oraz przedstawicielami firm świadczących usługi budowlane. Każdy zwiedzający będzie mógł zapoznać się z nowymi trendami dotyczącymi projektowania domów i ogrodów. Tematem przewodnim tegorocznej edycji targów Twój Dom, Twój Ogród będzie kamień i wszystko co z nim związane w budownictwie i ogrodnictwie. Wsparcia merytorycznego udzieli partner wydarzenia, Kamienie Mazurskie Stępkowscy.  Nowością tej edycji będzie strefa doradcza, współtworzona ze specjalistami z zakresu budownictwa, którzy będą udzielali porad wszystkim zainteresowanym.

Kiermasz ogrodniczy przyciągnie zwiedzających, na których czekać będzie  bogata oferta produktów, akcesoriów, narzędzi i maszyn ogrodniczych, małej architektury, krzewów i drzew owocowych, roślin, sadzonek, cebul kwiatowych oraz rękodzieło związane z Wielkanocą, czyli stroiki, palmy i pisanki.

Gościem specjalnym targów będzie Dominik Strzelec, znany widzom m.in. z programów telewizyjnych Usterka czy Odlotowy Ogród, który udzieli zainteresowanym porad na temat budowy domu czy aranżacji ogrodu, poprowadzi konkurs dla publiczności, weźmie udział w panelu dyskusyjnym oraz rozda autografy swoim fanom.

Wstęp na wydarzenia jest płatny. Do 23 marca przy pobraniu ze strony www.expobilety.pl koszt biletu wynosi 7 zł. W kasach biletowych odpłatność będzie wyższa – 10 zł. Więcej informacji na stronie www.targidomiogrod.pl, www.zielonaarena.pl oraz oficjalnych fanpage’ach: facebook.com/twojdomtwojogrod i facebook.com/ZielonaArenaKiermaszOgrodniczy/

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: