Siódma edycja targów Planta za nami

W Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie – Mościcach odbyły się targi zatowarowaniowe firmy Planta. To już siódma edycja, w której udział wzięli czołowi przedstawiciele firm z branży ogrodniczej. Przedstawiciele ,,Biznesu Ogrodniczego” uczestniczyli w evencie

 

Podobnie jak w poprzednich latach, również i w tym roku firma Planta zorganizowała targi zatowarowaniowe. Była to już siódma edycja tej imprezy. Targi odbyły się w środę – 14 grudnia w Centrum Sztuki Mościce w Tarnowie – Mościcach. – Udział w evencie wzięło wielu przedstawicieli czołowych firm z branży ogrodniczej, takich jak Marma Polskie Folie, Kard, Lasland, Ekoziem, Sumin, Tropical, Lamela, EkoDarPol, Plantico, Marolex, Polan, Cellfast, Kwazar, Prosperplast, Roltico, PJM Products, Demar, Patrolgrup, jKapelańczyk, Browin, Agrosimex, RHSP oraz Planta – mówi Piotr Sygnarowicz, Import/export manager w firmie Planta.

 

Podczas imprezy firma Planta oraz pozostali wystawcy zaprezentowali nowości produktowe na rok 2017 oraz pozostałą ofertę. Nie zabrakło również dodatkowych atrakcji. Goście wzięli udział w konferencji oraz w występach artystycznych, w tym występie lidera grupy „Pod Budą” Andrzeja Sikorowskiego z córką Mają. – Jak podczas wszystkich imprez organizowanych przez naszą firmę, zapewniliśmy miłą atmosferę, fachową poradę, wsparcie naszych specjalistów oraz smaczny poczęstunek – dodaje Piotr Sygnarowicz. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: