Spotkanie ,,ogrodniczej pasji”

W dniach 3-4 marca 2017, podczas Międzynarodowych Targów Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu „Gardenia” w Poznaniu, odbyło się 5. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych. „Biznes Ogrodniczy” i magazyn „Garden & Trends” objęły spotkanie patronatem medialnym

 
 
Organizatorem spotkania był Wojciech Wardecki. Spotkanie Blogerów Ogrodniczych to projekt o ugruntowanej pozycji, zrzeszający ogrodowych publicystów internetowych. Spotkania odbywają się cyklicznie podczas największych wydarzeń ogrodniczych w Polsce.

Uczestnikami SBO byli redaktorzy blogów o tematyce ogrodniczej, autorzy kanałów w mediach społecznościowych oraz twórcy tekstów, współpracujący z wiodącymi czasopismami ogrodniczymi. W spotkaniach udział wzięli architekci krajobrazu, czynni zawodowo ogrodnicy oraz inni specjaliści z branży ogrodniczej. Tradycją spotkań było przyznawanie przez ich uczestników Nagród Blogerów Ogrodniczych dla najlepszych stoisk wystawienniczych, obecnych na targach.
 
Podczas wydarzenia uczestnicy mogli wysłuchać wielu ciekawych prezentacji m.in Tomasza Ciesielskiego. Dyskusja była poświęcona budowaniu własnego, rozpoznawalnego stylu w fotografii i filmie na przykładach zaczerpniętych z blogów. Ponadto firma PNOS przygotowała prelekcję ,, Tradycja i doświadczenie w ziołolecznictwie zakonu braci Bonifratrów. Wykładowcami byli lek. Czesław Ducki oraz lek. Cezary Pruc. 
Bracia Bonifratrzy w Polsce od ponad 400 lat realizują misję swojego założyciela ,,Bracia czyńcie dobro” i niosą pomoc ludziom chorym i cierpiącym wykorzystując do tego celu wiedzę i doświadczenie z zakresu ziołolecznictwa. 
O nowościach roślinnych i ich pielęgnacji ciekawą prezentację wygłosił Paweł Marcinkowski, dyrektor marketingu i sprzedaży w firmie Plantpol. 

Sponsorem Głównym spotkania została firma PNOS Ożarów Mazowiecki. Sponsorem była także firma Plantpol. 
 
 
 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: