Spotkanie w Wierzchowiskach

W miniony weekend w dniach 9-10 maja przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” odwiedzili centrum ogrodnicze Torseed w Wierzchowiskach k. Lublina, gdzie odbył się event z udziałem Witolda Czuksanowa

Centrum Ogrodnicze Torseed w Wierzchowiskach jest jednym z największych obiektów tego typu nie tylko w województwie lubelskim, ale i w całej południowo-wschodniej Polsce. W miniony weekend  klienci mogli tu nie tylko dokonać zakupów na preferencyjnych warunkach, ale i posłuchać porad redaktora Witolda Czuksanowa oraz wielu wiodących dostawców branży ogrodniczej.  Była to doskonała okazja do znalezienia inspiracji na urządzenie ogrodu. Nie zabrakło również atrakcyjnych rabatów oraz losowania nagród. –
Kiermasz był doskonale zorganizowany, klienci tłumnie odwiedzali placówkę. Była to doskonała forma promocji naszych produktów  – mówi Mariusz Łukasik, przedstawiciel firmy Green Garden.
 

W evencie wzięli udział przedstawiciele firm: Bros, Ekodarpol, Globol, Green Garden, Grupa Inco z marką Florovit, Kwazar, Sumin, Scotts i Vaco.

– Na kolejny kiermasz zapraszamy w dniach 17-18 maja do Torunia, również z udziałem dostawców, Witolda Czuksanowa oraz Radia Gra, które zorganizuje studio „na żywo” w naszym centrum – mówi Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu Torseed.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: