Startuje Kronen Cup

Niezapomniane emocje, zacięta rywalizacja i sportowe wyzwania połączyły przedstawicieli branży ogrodniczej w ubiegłym sezonie. Turniej Kronen Cup zorganizowany przez firmę Lasland pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” okazał się sukcesem. W tym roku zawody odbędą się po raz drugi

Edycja Kronen Cup 2015 będzie miała nieco inny przebieg niż ubiegłoroczna. W tym roku podczas jednego czerwcowego weekendu zostaną rozegrane wszystkie mecze. Dokładny termin imprezy poznamy w pierwszym tygodniu maja.      – Ubiegłoroczna, pierwsza edycja okazała się dużym sukcesem, dlatego w tym roku zdecydowaliśmy się ponownie zorganizować zawody – mówi Jarosław Sieciński, koordynator sprzedaży krajowej Kronen. Dla zwycięzców turnieju nagrodą będzie wyjazd na mecz Borussii Dortmund w rundzie jesiennej. Warto wspomnieć, że to właśnie na tej murawie używane są nawozy firmy Hauert Progress, które znajdują się w ofercie Lasland.


Zgłoszenia są przyjmowane do 30 kwietnia. Drużyny mogą składać się maksymalnie z 7 zawodników
. Może nim zostać właściciel hurtowni, centrum ogrodniczego, sklepu ogrodniczego, jego dzieci i pracownicy. Uczestnikiem nie może być klient indywidualny hurtowni lub centrum ogrodniczego. Nie tylko duże firmy mają szansę zmierzyć się na boisku, także grupa właścicieli centrów czy sklepów ogrodniczych może stworzyć team.

Ubiegłoroczny zwycięzca Kronen Cup 2014 – drużyna Rol-Pest Ostaszewo podejmie wyzwanie obrony tytułu. – Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie, z chęcią weźmiemy udział w kolejnej edycji. Ubiegłoroczny turniej wspominam z radością. Podczas przerwy zimowej zwykle panuje znudzenie, turniejem Kronen Cup organizatorzy sprawili nam zatem niespodziankę. Impreza dała nam i wszystkim uczestnikom możliwość zapoznania się z właścicielami i kadrą firmy Kronen oraz lepszego poznania własnych pracowników, kolegów z branży, w przyjaznej atmosferze i w duchu sportowej rywalizacji. Chciałbym podziękować gospodarzom za profesjonalne przygotowanie turnieju i gościnność – mówi Tadeusz Wadych, właściciel hurtowni Rol-Pest.

Pełen regulamin, wiele ciekawostek i informacji dostępne stronie: http://www.kronen.com.pl/kronencup.

REKLAMA