Strefa rozmów biznesowych na VI Forum Branży Ogrodniczej

8 i 9 listopada Poznań, już po raz VI stanie się biznesowym centrum branży ogrodniczej. Sukces i duża frekwencja na poprzednich edycjach Forum udowodniły, że przedstawiciele branży zgromadzeni w jednym miejscu i w jednym celu mogą skutecznie wyznaczać nowe kierunki rozwoju dla całego rynku. W tym roku oprócz części konferencyjnej organizator przygotował Trade Table – minitargi ogrodnicze.

 

 

„Praca nad projektem Forum Branży Ogrodniczej, jest dla naszego zespołu priorytetem. Wiemy, że zaproszeni przez nas profesjonaliści potrzebują pogłębionej wiedzy, rzetelnych informacji oraz miejsca do rozmów biznesowych. Dlatego też oprócz części dla kadry zarządzającej, odbędzie się specjalny blok dla centrów i sklepów ogrodniczych. Po raz pierwszy, podczas Forum odbędą się także Trade Table – minitargi ogrodnicze.” – mówi Karolina Kałdońska, odpowiedzialna za projekt.

Strefa rozmów biznesowych – Trade Table, umożliwia partnerom Forum zaprezentowanie swoich produktów, nawiązanie relacji biznesowych oraz zaproszenie Centrów Ogrodniczych do składania zamówień na 2017 rok.

Forum Branży Ogrodniczej to największa i najważniejsza konferencja biznesowa skierowana do przedsiębiorców sektora ogrodniczego, handlu i dystrybucji w Polsce. Forum Branży Ogrodniczej to dyskusje na kluczowe dla sektora ogrodniczego tematy, liczne debaty, panele dyskusyjne, ponad 250 gości, prezentacje i wystąpienia ekspertów, instytutów badawczych oraz szereg mniej lub bardziej nieformalnych spotkań. 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: