Strzał w dziesiątkę

Efektywne i niezwykle udane – tak wystawcy oceniają targi zatowarowaniowe zorganizowane przez hurtownię Rol-Pest, które odbyły się 12-13 stycznia w Łysomicach

Spotkanie odbyło w Łysomicach w hotelu Rubbens&Monet. W tym roku organizatorzy wprowadzili specjalną obiegówkę dla detalistów. Musieli oni zebrać od każdego wystawcy naklejkę z nazwą firmy, dzięki czemu byli zobligowani do porozmawiania z każdym z producentów, biorącym udział w targach. Dzięki temu wystawcy  mieli możliwość przeprowadzenia rozmów z klientami nie tylko tymi, których dobrze znają, ale też  z którymi nie handlują.

–  Targi oceniam bardzo pozytywnie.  Obiegówka specjalnie przygotowania dla detalistów była doskonałym rozwiązaniem. Spowodowała, że targi były bardzo efektywne – podsumowuje Sławomir Linkowski, doradca handlowy w firmie Lamela.

Targi były doskonałą okazją do  poznania oczekiwań klientów, przybliżenia oferty producentów oraz podtrzymania relacji biznesowych.

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu i organizacji targów. Frekwencja była imponująca. Spotkanie zaowocowało wieloma konkretnymi rozmowami i licznymi zamówieniami. Hurtownia Rol-Pest doskonale spełniła rolę łącznika pomiędzy detalistą, a producentem – ocenia Tomasz Kułaga, przedstawiciel ds. handlu Plantpol Zaborze.

Zwieńczeniem oficjalnej części imprezy było wręczenie nagród rozlosowanych wśród klientów, którzy w czasie jej trwania złożyli największe zamówienia.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: