Święto w NAC

Bieg z okazji Ogólnopolskiego Dnia Szukania Mamy czy ekscytujący wyścig na traktorach to tylko niektóre z atrakcji przygotowane przez NAC podczas świętowania 25-lecia firmy. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” wzięli udział w evencie

NAC oraz Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce w minioną niedzielę, 5 czerwca, zorganizowali niecodzienne wydarzenie – Wielki Piknik Rodzinny z okazji Dnia Dziecka oraz 25-lecia firmy.

W Pałacu w Rozalinie dzień upłynął pod znakiem atrakcji. Uczestnicy eventu z okazji 25-lecia firmy NAC wspólnie z Anną Dereszowską zbudowali Wioskę Marzeń, z Tomaszem Jakubiakiem przygotowali pyszne potrawy, z Robertem Korzeniowskim wzięli udział w nietypowym biegu wśród stawów, a Marek Dąbrowski przygotował legendarny wyścig traktorków.
Wraz z ambasadorami SOS goście bawili się w chowanego z okazji Ogólnopolskiego Dnia Szukania Mamy.

Nie miejscu czekało wiele dodatkowych atrakcji. Spotkanie zwieńczył występ artystyczny Natalii Kukulskiej wraz z zespołem.

– W związku z 25-leciem firmy NAC zdecydowaliśmy się w 2016 r. przekazywać część zysku ze sprzedaży maszyn i urządzeń ogrodowych na rzecz założonego w 1949 r. Stowarzyszenia SOS Wioski Dziecięce – mówi Ernest Pasierbiński, specjalista ds. marketingu w firmie NAC.

W Polsce fundacja działa od 1984 r. Pod jej opieką znajduje się ponad 1500 dzieci. Na terenie kraju działają 4 Wioski Dziecięce. Wszystkie produkty firmy oraz opakowania będą oznaczone specjalnymi etykietami z informacją o akcji, która będzie wspierana licznymi komunikatami medialnymi.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: